قلم آموزش پیانو

قلم آموزش پيانو

آنچه که در تصوير مشاهده مي کنيد يک وسيله کمک آموزشي بسيار مناسب جهت شناختن و شنيدن نت هاي موسيقي است.

 

اين قلم تنها با استفاده از يک باتري AAA مي تواند نت هاي مربوط به پيانو را از روي کتاب آموزشي خوانده و آنها را بنوازد. اين قلم به گونه طراحي شده که قادر به توليد تمامي صداهاي پيانو است. البته توانايي خواندن و نواختن نت برخي سازهاي ديگر از قبيل گيتار و ويولن را هم دارد.
قلم آموزش پيانو piono pen
کافي است که قلم را در دست گرفته و آن را بر روي نت هاي موسيقي مکتوب حرکت دهيد. اين قلم قادر است نت هاي خوانده شده را در خود ذخيره کرده و آنها را بازپخش نمايد. البته براي تکميل اين گجت يک مترونوم الکترونيک هم در آن تعبيه شده که کمک خوبي به نوازندگان تازه کار و شاگردان کلاس هاي موسيقي است.
يک عدد اسپيکر جهت پخش بيروني موسيقي و يک عدد جک جهت استفاده از هدفون در آن تعبيه شده است. اين دستگاه همچنين با کمک حافظه ۸ گيگابايتي اش همانند يک پخش کننده موسيقي پرتابل امکان پخش آهنگ و همچنين ضبط صداهاي مختلف را دارا است.
توضيحات ديگري در مورد چگونگي عملکرد و ساخت اين قلم بيان نشده است و تنها مي دانيم که قيمت آن29.69$ است.
 
بالشي با چراغ خواب:
اين يک ايده بسيار جالبي است که فکر کردم به علت کوتاه بودنش بد نباشد همين جا مطرحش کنم ، اين تکنولوژي يک بالش است براي افرادي که دوست دارند از چراغ هاي خواب استفاده کنند و يا در تاريکي شب دوست دارند چراغي را روشن کنند . ولي مشکل خيلي از آن ها نور يکنواخت آن ها است. بالش led
ولي اين بالش با چراغ هاي LED مثل کهکشاني از نور است و مي توانيد هم به صورت شارژي هم با باطري هاي قلمي از آن استفاده کنيد .
اين بالش ها مي توانيد ايده بسيار خوبي براي اتاق بچه ها باشد . قيمت هر کدام از آن ها ۲۵ دلار است که مي توانيد از اين سايت سفارش دهيد.
 
برگرفته از: www.the-gadgeteer.com
سيدخاموشي