شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تله کام افتتاح شد

با حضور ۲۹۰ شرکت داخلي و خارجي؛

شانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي تله کام افتتاح شد

شانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنايع مخابرات و اطلاع‌رساني (ايران تله‌کام) ۲۰۱۵ به عنوان بزرگترين نمايشگاه مخابراتي خاورميانه صبح ديروز با حضور دبير شوراي عالي فضاي مجازي افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، شانزدهمين نمايشگاه تله‌کام با حضور بيش از ۲۱۲ شرکت و واحد توليدي داخلي و ۸۰ شرکت خارجي از ۱۸ کشور جهان برپا شده است.

در اين نمايشگاه آخرين دستاوردهاي مرتبط با صنايع مخابراتي، تجهيزات، سيستم‌ها و تکنولوژي‌هاي مرتبط در معرض بازديد عموم قرار مي‌گيرد.

در مراسم افتتاحيه اين نمايشگاه، ابوالحسن فيروزآبادي دبير شوراي عالي فضاي مجازي، معاونان وزير ارتباطات، نمايندگان مجلس و روساي سازمان نظام صنفي يارانه‌اي و سنديکاي صنعت مخابرات حضور دارند.

محمدرضا فرنقي‌زاد مدير روابط عمومي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در مراسم افتتاحيه از افزايش ۳۰ درصدي تعداد شرکت‌کنندگان خارجي و داخلي در فضايي بالغ بر ۳۰ هزار مترمربع در اين نمايشگاه خبر داد و گفت: توافقات بين‌المللي صورت گرفته باعث رونق بيشتر تله‌کام امسال نسبت به دوره‌هاي قبل شده است.

شانزدهمين نمايشگاه تله‌کام از ديروز به مدت ۴ روز در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برپا است و بيش از ۲۰ کنفرانس و نشست علمي کاربردي علاوه بر عرضه و معرفي آخرين دستاوردهاي صنعت مخابرات در اين نمايشگاه برگزار مي‌شود.