انقلاب اسلامی مرزی میان شیعه و سنی قائل نیست

جانشين فرمانده‌کل سپاه:

انقلاب اسلامي مرزي ميان شيعه و سني قائل نيست

زاهدان - جانشين فرمانده‌کل سپاه گفت: انقلاب اسلامي مرزي ميان شيعه و سني قائل نيست ما آنگونه که براي شيعيان جان مي دهيم براي سني ها هم جان مي دهيم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسين سلامي پيش از ظهر امروز در سمينار ائمه جمعه اهل سنت جنوب شرق کشور که در سالن اجلاس نهاد نمايندگي رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت سيستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامي سال هاست که در برابر هجوم غرب مردانه ايستاده است و از حقوق مسلمان، اعتبار و منزلتشان دفاع مي‌کند.

وي افزود: به فضل خداوند امروز خورشيد سيطره جهان غرب رو به زوال است و انقلاب اسلامي توانسته جبهه اي مستحکم و مقاوم در برابر سياست هاي استعماري استکبار ايجاد کند.

وي گفت: انقلاب اسلامي مرزي ميان شيعه و سني قائل نيست، زيرا فلسطيني که ما براي آن جان مي‌دهيم سرزميني سني مذهب است، ما همان گونه که براي شيعيان جان مي دهيم براي سني ها هم جان مي دهيم.

جانشين فرمانده کل سپاه با اشاره به اينکه مسلمانان همه يکي هستند، ادامه داد: جبهه استکبار در سوريه مي خواست ملت و کشور سوريه را نابود کند و از جغرافياي سياسي جهان اسلام اين مردم را حذف کند.

وي افزود: در کشور سوريه هم شيعه زندگي مي کند و هم سني اما اين خط کشي براي انقلاب اسلامي معنايي ندارد و بلافاصله ما به کمک مردم سوريه شتافتيم و جلوي آرزوي مستکبرين را گرفتيم.

وي گفت: ترويج فقر، فساد و عقب نگه داشتن فرهنگي و ذهني جهان اسلام نسخه کشورهاي استکباري و غربي براي مسلمانان است.

سردار سلامي خاطر نشان کرد: نقشه جهان استکبار و اياديش براي جهان اسلام بسيار ويرانگر و خطرناک است زيرا آنها به دنبال خدشه‌دار کردن عزت، شوکت و اقتدار مسلمانان هستند.

وي با اشاره به اينکه دشمنان با حربه‌هاي مختلف سعي در ضربه زدن به اسلام دارند، ادامه داد: خوشبختانه امروز اسلام به قلب کشورهاي اروپايي نيز راه پيدا کرده است و نامگذاري نام‌هاي اسلامي بر روي فرزندانشان در کشورهاي مختلف يک افتخار و ارزش است.

وي با اشاره به اينکه امروز موشک هاي ايران در هزاران کيلومتر آن طرف تر مي‌تواند مواضع دشمن را نابود کند، گفت: خوشبختانه امروز امنيت سيستان و بلوچستان مانند تمام نقاط ديگر ايران اسلامي است.