می‌خواستند پرسپولیس را «سرکیسه» کنند/ مسلمان با ما سفید بست!

معاون سابق باشگاه پرسپوليس:

مي‌خواستند پرسپوليس را «سرکيسه» کنند/ مسلمان با ما سفيد بست!

 

معاون اقتصادي سابق باشگاه پرسپوليس گفت: پرسپوليس را در زمان مديرعامل قبلي طوري بستيم که مي تواند باز هم قهرمان شود اما اميدوارم افراد معلوم‌الحال دست از سرش بردارند.

 

محمدعلي ترکاشوند در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص قهرماني مجدد پرسپوليس در ليگ برتر فوتبال گفت: بايد اين قهرماني را به هواداران واقعي پرسپوليس تبريک گفت و خوشحال بود از اينکه برخي ها هم با اين قهرماني ناراحت شدند. آنهايي که در جلد هوادار، هزار کار مي کردند تا نتيجه اي درخور شان گرفته نشود.

معاون اقتصادي سابق باشگاه پرسپوليس درباره سهم مديريت قبلي در تکرار قهرماني اين تيم در ليگ برتر تصريح کرد: من اتفاقا با آقاي طاهري صحبت مي کردم و قهرماني را به ايشان تبريک مي گفتم که واقعا زحمت زيادي کشيد تا پرسپوليس موفق شود. اما در همان زمان به او تهمت و ناسزا گفتند. زمان نشان داد که چه کساني خادم هستند و چه افرادي خائن!

وي در ادامه اظهار داشت: پرسپوليس توانايي هت‌‍ تريک قهرماني در ليگ برتر را دارد. اين تيم فصل آينده هم قهرمان خواهد شد و من مطمئن هستم پتانسيل پرسپوليس توانايي موفقيت در آسيا را هم دارد. تيم خيلي خوبي براي پرسپوليس بسته بوديم.

ترکاشوند درباره حاشيه هايي که پيرامون اتمام قرارداد برخي بازيکنان اصلي پرسپوليس به وجود آمده است گفت: من مطمئنم آقاي گرشاسبي در تلاش شبانه روزي است. او همه کار مي کند تا خواسته هاي کادرفني را برآورده کند. بازيکنان پرسپوليس هم کاملا با معرفت هستند و خيلي خوب مي دانند هيچ جا بهتر از پرسپوليس نصيبشان نمي شود. قبل از اينکه دوسال پيش اردوي اوکراين را برگزار کنيم با فرشاد احمدزاده و محسن مسلمان قرارداد سفيد امضا کرديم. آنها عاشق تيم هستند. فقط به من گفتند هر رقمي نوشتي اعلام کن!

معاون اقتصادي سابق سرخپوشان درباره انتقاداتي که از دوره مديريتي طاهري مي شد گفت: دست برخي ها را کوتاه کرديم. خيلي ها مي خواستند پرسپوليس را سر کيسه کنند. حالا هم احساس خطر مي کنم و مي شنوم که چه افرادي نزديک اين باشگاه شده اند تا مشکل آفريني کنند. زمان ما دستشان کوتاه بود. اميدوارم اتفاقات تلخي در انتظار پرسپوليس نباشد.

وي در پايان تصريح کرد: اميدوار هستم بازيکنان پرسپوليس همچنان قدر پيراهن بزرگ اين تيم را بدانند و بتوانند به هواداران نشان دهند که همه چيز باز هم پول نيست. اتحاد بي نظيري در پرسپوليس وجود داشت و الان هم به نظرم موجود است که مي تواند کمک فراواني در موفقيت اين تيم در آسيا کند. همراه با آقاي طاهري در روز جشن قهرماني پرسپوليس به ورزشگاه خواهيم رفت و تيم محبوبمان را تشويق مي کنيم.

ترکاشوند درباره شايعه پيشنهاد مديرعاملي تراکتورسازي تبريز به علي اکبر طاهري تصريح کرد: من هم به شوخي به ايشان تبريک گفتم. اما او گفت مي خواهند من را رو در روي هواداران پرسپوليس قرار دهند و خبري از اين پيشنهاد نيست. طاهري گفت که تا ابد پرسپوليسي مي مانم.