اقدام مشکوک برای افزایش رقم قرارداد شفر/مدیرعامل استقلال تحت فشار

حمايت عجيب از پسر سرمربي؛

اقدام مشکوک براي افزايش رقم قرارداد شفر/مديرعامل استقلال تحت فشار

 

برخي نزديکان به باشگاه استقلال در تلاشند تا با روش هاي خاص خودشان براي شفر و پسرش بازارگرمي کنند و رقم قرارداد براي فصل آينده اين دو را چند برابر کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، درحالي که چند هفته به پايان هفدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر باقي مانده است، مسئولان باشگاه استقلال در تلاشند تا زمينه تمديد قرارداد شفر را فراهم کنند. اين درحالي است که به دنبال نتايج قابل قبولي که شفر با استقلال گرفته طبيعتا رقم قرارداد او نسبت به گذشته بيشتر خواهد شد.

هر چند براساس مصاحبه هايي که مديرعامل و برخي اعضاي هيات مديره استقلال قبلا انجام داده بودند، قرارداد شفر بايد با ۵۰۰ هزار دلار تمديد مي شد اما ظاهرا برخي افزاد نزديک به باشگاه در تلاش هستند براي نفع بردن بيشتر از قرارداد شفر اين مبلغ را چند برابر کنند.

در اين ميان سيدرضا افتخاري مديرعامل باشگاه استقلال نيز که تمايل دارد قرارداد شفر را تمديد کند در مصاحبه هاي اخيرش که پرتعداد نيز شده است، کار سرمربي آلماني را بيشتر از آنچه هست بزرگ جلوه داده تا اگر با رقم بيشتري قرارداد وي را تمديد کرد مورد هجمه قرار نگيرد.

اين درحالي است که برخي افراد که خود را به باشگاه نزديک کرده اند به دنبال بالا بردن رقم قرارداد شفر و پسرش هستند تا براي فصل آينده نفع مالي بيشتري ببرند. اين افراد با بزرگ نمايي رسانه اي در تلاش هستند تا براي شفر بازارگرمي کنند و از اين طريق باشگاه را تحت فشار بگذارند تا راضي به پذيرش پيشنهاد جديد شفر شود.

هر چند با نتايجي که استقلال در زمان حضور شفر کسب کرده افزايش رقم قرارداد او طبيعي است اما اينکه اين افراد تلاش مي کنند رقم قرارداد پسر وي هم بيشتر شود جاي تعجب دارد و مشخص مي شود که برخي به دنبال نفع شخصي از بالا بردن رقم اين دو قرارداد هستند.

به همين دليل است که سيدرضا افتخاري نبايد تحت تاثير فضاسازي اين افراد قرار بگيرد و خارج از عرف قرارداد شفر را بالا ببرد. هر چند به نظر مي رسد مديرعامل استقلال اين موضوع را پذيرفته و به همين خاطر طي روزهاي گذشته مصاحبه هاي زيادي کرده تا بين هواداران اين موضوع را جا بيندازد.

هر چند افتخاري تاکيد دارد که طي روزهاي گذشته مذاکرات مستقيم و بي واسطه اي بين او و شفر برگزار شده است اما به نظر مي رسد او تحت تاثير برخي فشارها چنين اظهار نظري کرده و پاي افراد ديگري هم در تمديد قرارداد شفر در ميان است تا رقم فصل گذشته چند برابر شود. شايد هم افتخاري از حضور ساشا شفر در جلسات اخير باشگاه استقلال خوشحال نيست و با اين حرف ها مي خواهد نقش او را در پروژه مذاکره با شفر برسر تمديد قرارداد کمرنگ کند.