دلایل باخت پرسپولیس برابر الجزیره/ بزرگترین اشتباه سرمربی سرخ‌ها

در گفتگو با مهر عنوان شد:

دلايل باخت پرسپوليس برابر الجزيره/ بزرگترين اشتباه سرمربي سرخ‌ها

ديدار تيم هاي فوتبال پرسپوليس و الجزيره امارات

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به دلايل شکست اين تيم گفت: با تغيير پست پي در پي بازيکنان توسط برانکو، اين تيم مقابل الجزيره سردرگم بود و شکست خورد.

محمود کلهر در گفتگوبا خبرنگار مهر و در خصوص شکست اين تيم برابر الجزيره امارات گفت: بازي قابل قبولي پرسپوليس از خود ارائه نکرد و اعتقاد دارم علت باخت اين تيم ضعف در مهره چيني بوده است. بازيکنان برانکو در پست هاي غيرتخصصي به ميدان رفتند و همين تغييرات باعث شد تا پرسپوليس مقابل الجزيره سردرگم باشد.

وي تاکيد کرد: به طور مثال حسين ماهيني بارها تغيير پست داده و اعتقاد دارم پست اصلي خود را هم ديگر فراموش کرده و در زمين نمي داند دنبال چه چيز است. متاسفانه پرسپوليس اين روزها شناور بازي نمي کند. تعويض هاي ديگر هنگام پرسپوليس هم باعث شد تا اين تيم نتواند عملکرد خوبي داشته باشد. منشا که توانايي بالايي دارد نيمکت نشين مي‌شود واعتقاد دارم تعويض هاي برانکو به نفع الجزيره بود.

پيشکسوت پرسپوليس تصريح کرد: به دليل نبود سيدجلال حسيني در قلب دفاع هماهنگي کامل در اين خط وجود نداشت و اين روزها اين نقطه ضعف قرمز پوشان شده است. شايد الجزيره در اين بازي بهتر از ديگر بازيهايش مقابل پرسپوليس حاضر شد اما اميدوارم قرمزپوشان بتوانند در بازي برگشت نتيجه را به سود خود به پايان برسانند.

کلهر در پاسخ به اين پرسش که آيا فکر مي کرديد پرسپوليس در اين ديدار و در ثانيه هاي پاياني شکست را پذيرا شود گفت: وقتي خوب بازي نکنيد و مشکل داشته باشيد بايد منتظر شکست هم باشيم. محسن مسلمان بازيکن خوب و خوش تکنيکي است و نمي دانم تا کي بايد به دليل مسائل انضباطي براي پرسپوليس به ميدان نرود. چرا عليپور آماده از زمين بيرون آورده مي‌شود. به اعتقاد من مسلمان در کنار بشار رسن اگر به ميدان مي آمد مي توانست گره گشاي پرسپوليس باشد.

وي در پاسخ به اين سئوال که آيا پرسپوليس مي تواند در بازي برگشت صعود خود را قطعي کند افزود: به اعتقاد من قرمزپوشان ۹۰ درصد شانس صعود دارند. آنها مي توانند با بازي رو به جلو در ور زشگاه آزادي و با حمايت هوادارانشان مقابل الجزيره پيروز شوند به شرط اينکه ترکيب ايده آل چيده شود و الجزيره به اتلاف وقت نپردازد.

پيشکسوت پرسپوليس  در پايان خاطرنشان کرد: اميدوارم هواداران از اين بازي حساس استقبال کرده و با حضور پررنگ شان در ورزشگاه يکي از عوامل صعود پرسپوليس به دور بعد باشد.