افتخار می‌کنم در پرسپولیس هستم/ نگران پنجره نقل و انتقالات نیستم

برانکو پس از صعود سرخ‌ها:

افتخار مي‌کنم در پرسپوليس هستم/ نگران پنجره نقل و انتقالات نيستم

مصاحبه خبرنگار مهر با برانکو ايوانگوويج

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از صعود تيمش به مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا گفت: از اينکه در اين تيم هستم به خودم افتخار و بازيکنانم افتخار مي‌کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ايوانکوويچ پس از پيروزي ۲ بر يک دوشنبه شب تيمش برابر الجزيره و صعود به مرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادي گفت: هنوز در هيجان بازي هستيم. بازي شگفت انگيزي داشتيم. در طول نود دقيقه خوب بوديم. به بازيکنانم افتخار مي کنم که عملکرد بسيار خوبي داشتند. از نگاه هواداران که بسيار خوشحال بودند شاد هستم و به اين افتخار مي کنم که در پرسپوليس کار مي کنم. 

وي در واکنش به اظهار نظري که سرمربي الجزيره در مورد سيدجلال داشت گفت: سيدجلال بازيکن بسيار خوبي براي ماست. قطعا سوپرمن است اما 12 بازيکن ديگر هم در کنار او تلاش کردند تا اين پيروزي را کسب کنند. 

سرمربي پرسپوليس ادامه داد: خوشحالم که در طول بازي توانستيم تمرکزمان را حفظ کنيم و به يک برد خوب دست پيدا کنيم. 

وي ادامه داد: ما در امارات هم نمايش خوبي داشتيم و مي توانستيم برنده باشيم. وقت تلف کردن هدف ما نيست. هدف ما اين است که فوتبال بازي کنيم و بازيها را به سود خودمان تمام کنيم. 

برانکو در پاسخ به اين پرسش که شما هم مثل برخي کارشناسان داوري اعتقاد داريد داور چيني به سود حريف بود گفت: احساس نکردم که داور مي خواهد کمک کند به الجزيره. قصدي را متوجه نشدم اما در صحنه اي که برخي معتقدند پنالتي روي بازيکن ما صورت گرفته است زاويه من طوري نبود که بگويم پنالتي بود. اما آن صحنه قابل بحث بود. در صحنه اي هم که بشار رسن خلق کرد مي توانست مشکوک باشد. اما در اين بازي حسي که بايد سراغ من مي آمد که داور کمک حال حريف است سراغ من نيامد. 

سرمربي سرخپوشان ادامه داد: مهم اين است که ما توانستيم الجزيره را شکست دهيم و به مرحله بعد صعود کنيم. خوشحالي بيشتر من اين است که ايران در مرحله يک چهارم نهايي دو نماينده دارد و اين مي تواند براي فوتبال ايران خوب باشد. 

برانکو خاطرنشان کرد: من قراردادم را تمديد کردم تا به بازيکنانم ثابت کنم چطور به آنها اطمينان دارم. اصلا نگران نيستم که پنجره نقل و انتقالات باز شود يا نه. مطمئن هستم از چيزي که اين فصل بوديم بهتر خواهيم بود. امروز پايان فصل بود اما بازيکنان ما با انگيزه بالايي بازي کردند. 

وي در مورد جدايي صادق محرمي از اين تيم گفت: خيلي نارحت هستيم که محرمي از تيم ما مي رود اما بايد بهترين آرزوها را براي او داشته باشم. او بازيکن خوبي است و براي تيم خيلي زحمت کشيد. پيش بيني فني من اين است که صادق محرمي مي تواند در اروپا پيشرفت خوبي داشته باشد. او پتانسيل پيشرفت در فوتبال اروپا را دارد. 

برانکو در مورد بازيکنان دعوت شده به اردوي تيم ملي نيز گفت: متاسفانه فقط چهار بازيکن از تيم ما به اردوي تيم ملي دعوت شده است. فکر مي کنم بازيکنان ديگري هم داشتيم که شايستگي حضور در تيم ملي را داشتند اما اين تصميم سرمربي تيم ملي است و من بهترين آرزوها را برايشان دارم. اميدوارم بازيکنان پرسپوليس بهترين نمايش را در تيم ملي داشته باشند.