استقلال ٨ بازیکن جدید جذب کرد

نقل و انتقالات ليگ هجدهم؛

استقلال ٨ بازيکن جديد جذب کرد

استقلال

باشگاه استقلال تهران با هشت بازيکن جديد و جوان قرارداد بست.

 

به گزارش خبرگزاري مهر و به نقل از باشگاه استقلال، اين باشگاه در راستاي سياست شناسايي، جذب و پرورش بازيکنان جوان و آينده دار، اقدام به امضاي قرارداد با تعدادي از جوانان با آتيه و با استعداد کرد. 

مديريت باشگاه استقلال نيز همواره روي اين موضوع تاکيد داشته و يکي از سياست هاي اصلي اين باشگاه محسوب ميشود.

ضمن اينکه بازيکنان جوان استقلال نظير سينا خادم پور و سجاد آقايي در پستهاي هافبک دفاعي و مهاجم هم که قرضي در تيم هاي نفت تهران و الومينيوم اراک حضور داشتند به تيم بازگشته اند. اسامي اين بازيکنان در ادامه معرفي ميگردد. 

شاهين طاهرخاني
دفاع وسط ۲۱ ساله، با سابقه حضور در تيم ملي جوانان. در تيم هاي گسترش فولاد و پيکان به ميدان رفته است. اين بازيکن جوان قراردادي ۵ ساله با استقلال به امضا رسانده است. 

ابوالفضل محمد حسني
محمد حسني با سابقه حضور در تيم ملي اميد، ۲۱ ساله و در پست مهاجم به ميدان ميرود. اين بازيکن سابقه حضور در استقلال خوزستان را دارد و چهره اي آينده دار است. 

احمدرضا احمدوند
مهاجم ۲۰ ساله با توانايي بازي در نوک حمله، وينگر راست و چپ، سابقه حضور در جوانان استقلال تهران، سايپا، تيم ملي جوانان و هم اکنون بازيکن تيم ملي اميد. 

امير محمد زالي
مدافع راست ۲۲ ساله اي که در تيم ملي اميد حضور دارد، با سابقه حضور در تيم هاي جوانان، اميد و بزرگسالان نيروي زميني و سهميه زير ۲۳ سال به حساب مي آيد. 

محمد مهدي طاهري
اين بازيکن در دو سمت خط مياني مي تواند به ميدان برود و متولد ۱۳۷۶ است و در تيم هاي اميد پيکان و مقاومت به ميدان رفته و هم اکنون نيز در تيم اميد ايران حضور دارد.

اميرحسين کارگر
از محصولات آکادمي استقلال به حساب مي آيد. اين بازيکن جوان فصل گذشته  به تمرينات استقلال اضافه شد و با تصميم سرمربي آبي ها فصل آينده نيز در کنار استقلال حضور خواهد داشت. 

اميد سام کن
در ليگ هفدهم با پيراهن سپيدرود رشت در ليگ برتر حضور داشت و بيش از ۶۰۰ دقيقه به ميدان رفت. او متولد سال ۱۳۷۵ است و پيش از اين در نيروي زميني تهران حضور داشت. 

حيدرعلي احمدزاده
اين بازيکن در خط حمله حضور دارد. احمدزاده مي تواند در دو سمت راست و چپ خط حمله به عنوان بال کناري استقلال را کمک کند. اين بازيکن نيز سهميه زير ۲۳ سال محسوب مي شود.