حضور سفیر ایران در تمرین تیم ملی/ طراحی ویژه کی‌روش برای تمرینات

گزارش خبرنگار مهر از روسيه؛

حضور سفير ايران در تمرين تيم ملي/ طراحي ويژه کي‌روش براي تمرينات

احسان حاج صفي - تمرين تيم ملي فوتبال

تمرين تيم ملي فوتبال کشورمان در شرايطي آغاز شد که سفير ايران در روسيه نيز دقايقي با ملي پوشان صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامي مهر از روسيه، تيم ملي فوتبال ايران که خود را براي حضور در بيست و يکمين دوره رقابت هاي جام جهاني آماده مي کند از ساعت ۱۷ امروز سه شنبه به وقت روسيه تمريناتش را در کمپ لوکوموتيو پيگيري کرد.

* قبل از شروع اين تمرين مجيد حسيني، مهدي طارمي و رشيد مظاهري با نمايندگان رسانه هاي گروهي گفتگو کردند. همچنين کارلوس کي روش نيز در گفتگويي با خبرنگاران شرکت و آخرين وضعيت تيم ملي را تشريح کرد.

* گروه دوم خبرنگاران و عکاسان ورزشي امروز وارد مسکو شدند و در تمرين ملي پوشان حضور يافتند. در بين گروه خبرنگاران اعزامي، يک خبرنگار و يک عکاس خانم نيز در حضور دارند.

* ملي پوشان فوتبال کشورمان در دقايق ابتدايي به صحبت هاي سنايي سفير ايران در روسيه گوش دادند و سپس تمرين در فضاهاي بسته و کوچک آغاز شد.

* ۳ دروازه بان تيم ملي فوتبال کشورمان به طوراختصاصي تمريناتشان را زير نظر مربي گلرها در ضلع جنوبي زمين برگزار کردند.

*کارلوس کي روش نيز که طي روزهاي گذشته طراحي هاي ويژه اي را براي تمرينات در نظر گرفته است امروز نيز زمين مجاور تمرين ملي پوشان را با موانع و آدمک هاي در نظر گرفته شده طراحي کرد تا پس از خروج خبرنگاران، بخش اصلي تمرين آغاز شود.

* سنايي سفيرايران در روسيه دقايقي با حضور در کنار زمين، تمرين ملي پوشان را تماشا کرد.

* اشکان دژآگه کماکان تنها غايب تمرينات گروهي تيم ملي است که وضعيت او هنوز مشخص نيست.

* پس از ۱۵ دقيقه خبرنگاران و عکاسان از محل تمرين تيم ملي به بيرون راهنمايي شدند تا بخش اصلي تمرين پشت درهاي بسته آغاز شود.

* تعدادي ازعلاقه مندان و هواداران تيم ملي که خود را به کمپ محل تمرين رسانده بودند به علت ممانعت از ورودشان، پشت در مانده بودند روز گذشته نيز همين اتفاق افتاد که منجر به حضور بازيکنان بيرون از کمپ براي عکس يادگاري براي ملي پوشان شد.