انتقاد از بی‌توجهی به طرح افزایش انتصاب جوانان در پست‌های مدیریتی

انتقاد از بي‌توجهي به طرح افزايش انتصاب جوانان در پست‌هاي مديريتي

عضو کميسيون فرهنگي اجتماعي شوراي شهر تهران نسبت به بي‌توجهي هيأت رئيسه شورا به طرح الزام شهرداري به ارائه لايحه افزايش انتصابات جوانان تذکر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت نظري در جلسه علني روز سه‌شنبه شوراي شهر تهران با بيان اينکه ۱۹ ارديبهشت ماه طرحي به هيأت رئيسه با موضوع الزام شهرداري تهران به ارائه لايحه افزايش انتصاب جوانان در پست‌هاي مديريتي با ۱۴ امضا ارسال کردم که با قيد يک فوريت اعلام وصول شد، اما در حال حاضر دو ماه و ۱۰ روز از ارائه اين طرح گذشته، اما در دستور کار قرار نگرفته است.

وي ادامه داد: درحالي‌که طرح تعارض منافع که هفته گذشته امضاهايش جمع‌آوري شد، امروز در دستور جلسه قرار گرفته و اين عدالت نيست. به نظر مي‌آيد حضور خانم آروين در هيأت رئيسه سبب شده است اين طرح زودتر از طرح ما در دستور جلسه قرار گيرد.

محسن هاشمي رئيس شوراي شهر تهران در پاسخ به وي گفت: قرار بود هيأت رئيسه از شما براي توضيح طرحتان دعوت کند، اما تاکنون حضور نداشتيد و من گمان کردم از اين طرح منصرف شده‌ايد.

نظري در پاسخ به وي اظهار کرد: من در خصوص اين طرح اعلام عمومي کرده‌ام و ممکن است شائبه پيش بيايد که شورا با انتصاب جوانان مشکل دارد.

هاشمي به شوخي به وي گفت: چون اکثر اعضاي شورا جوان نيستند، ممکن است اين شائبه به وجود بيايد و شما نيز در جلسه امروز هيأت رئيسه براي توضيح طرح حاضر شويد.