چهارشنبه 7 خرداد 1399 - 4 شوال 1441 - 27 مي 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان روز معلم را تبريک گفت

 
 
زاهدان_ اداره کل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان در اطلاعيه اي روز معلم را به تمامي جامعه فرهنگيان و معلمان گرامي تبريک گفت.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
در اين اطلاعيه که رونوشت آن روز يکشنبه به ايرنا نمابر شد، آمده است: اين ايام مبارک بيانگر ياد و خاطره متفکر و معلمي است که تمام عمر پرخير و برکت خود را در راه مجاهدت بي امان با جهل، نفاق و بي عدالتي سپري کرد.
"در اين سال که به فرموده رهبر انقلاب اسلامي سال همت و کار مضاعف نام نهاده شده، معلمان و فرهنگيان جامعه همچون گذشته وظايف خطيري بر عهده خواهند داشت که درک بموقع آن و عمل متناسب به منظور تحقق آنها، به منزله حفظ و حراست از شان و منزلت معلمان توسط خود آنان خواهد بود".
" بسيجيان فرهنگي نيز بايد در اين زمينه مثل گذشته پيشتاز و پيشقدم باشند و با نگاه به افق چشم انداز 20 ساله کشور ثابت کنند که جايگاه و نقش سترگ معلمي در تحول و تغييرات اساسي جامعه و ايجاد تمدن اسلامي عظيم و فراگير است".
بر اساس اين اطلاعيه، روز و هفته معلم که همزمان با شهادت معلم بزرگ انقلاب اسلامي علامه شهيد مرتضي مطهري به منظور بزرگداشت مقام و منزلت تمامي معلمان تاريخ نامگذاري شده، به حقيقت روز نکوداشت تعليم، تربيت، تجليل و بزرگداشت از همه دست اندرکاران صادق و دلسوز اين عرصه است.
تعداد بازديد:1366 آخرين تغييرات:89/02/13
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر