جمعه 3 خرداد 1398 - 19 رمضان 1440 - 24 مي 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

استكبار امنيت كنوني سيستان و بلوچستان را برنتابيد

نماينده مردم سيستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبري:

استكبار امنيت كنوني سيستان و بلوچستان را برنتابيد

خبرگزاري فارس: نماينده مردم سيستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبري گفت: به دنبال دستگيري و معدوم شدن سركرده و تعدادي از عناصر گروهك تروريستي جندالله، استكبار جهاني امنيت حاكم شده بر سيستان و بلوچستان را برنتابيد.

 
 

مولوي نظير احمد سلامي امروز در گفت‌وگوي اختصاصي با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: بار ديگر دست پنهان استكبار از آستين جنايتكاران از خدابي‌خبر بيرون آمد و تعدادي از فرزندان اين مرز و بوم را به خاك و خون كشانده و شهيد كرد.

وي افزود: اين جنايت وحشيانه را محكوم كرده و شناسايي و مجازات عاملان آن را از مراجع ذيربط خواستاريم.

نماينده مردم سيستان و بلوچستان در مجلس خبرنگان رهبري ادامه داد: از مردم شريف اين استان تقاضا داريم كه در مقابل حركات ددمنشانه اين جانيان كه مي‌خواهند وحدت شيعه و سني را از بين ببرند و از گل آلود كردن آب به اهداف پليد خود برسند، خونسردي خود را حفظ كرده و در شناسايي عاملان اين جنايت با نيروهاي انتظامي و امنيتي همكاري كنند.

وي خاطرنشان كرد: در اين مقطع بعد از دستگيري شرور معدوم عبدالمالك ريگي، امنيت خوبي در سيستان و بلوچستان حاكم بود اما دشمن را نبايد دست كم بگيريم زيرا كه دشمن براي رسيدن به مقاصد شوم خود از هر دري وارد مي‌شود.

وي بيان كرد: دشمن احساس كرد در اين مقطع امنيت در منطقه حاكم بوده كه سربازان پياده خود را بار ديگر براي برهم زدن امنيت بسيج كرده و اين جنايت هولناك را براي مردم شهيد پرور سيستان و بلوچستان رقم زد.

سلامي ادامه داد: استكبار براي ايجاد شكاف و اختلاف در كشور به ويژه سيستان و بلوچستان از هر ابزاري استفاده مي‌كند به طوري كه اگر يك گروه متلاشي شد، گروه‌ها و افراد ديگري را به كار مي‌گيرند.

وي با بيان اينكه بايد همواره هوشيار باشيم و زمينه به وجود آمدن چنين جناياتي را براي دشمنان نظام فراهم نكنيم، تصريح كرد: تحقق اين امر وحدت و انسجام همه مردم و مسئولان را مي‌طلبد تا بهانه‌اي به دست دشمن نيفتد.

نماينده مردم سيستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبري افزود: استكبار بداند با اين حركات ناجوانمردانه نمي‌تواند نظام را از پا درآورد.

وي اضافه كرد: همچنان كه تاكنون در تمام عرصه‌ها استكبار با ناكامي مواجه شده ان‌شاء‌الله فرزندان گمنام امام زمان (عج) و افراد دلداده به نظام، جلوي هر جنايتي را خواهند گرفت و عزم و اراده پليد استكبار و ايادي آن را در نطفه خفه مي‌كنند. 
تعداد بازديد:1472 آخرين تغييرات:89/04/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر