شنبه 27 بهمن 1397 - 11 جمادي الثاني 1440 - 16 فوريه 2019
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

واکنش کوچک‌زاده به اظهارات "توکلي" و "مطهري" عليه رييس‌جمهور

واکنش کوچک‌زاده به اظهارات "توکلي" و "مطهري" عليه رييس‌جمهور
 
 
تهران - عضو کميسيون سياست داخلي و شوراهاي مجلس شوراي اسلامي در خصوص اظهارات توهين آميز احمد توکلي و علي مطهري نمايندگان تهران عليه رييس‌جمهور گفت: نسبت دادن عباراتي همچون بي‌دين، گردنکش و نظاير آن به رييس جمهور اثبات کننده اين است که اظهارات آنها از سر بغض و کينه است.
مهدي کوچک‌زاده روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي ايرنا، افزود: من به اين گونه افراد اکيدا توصيه مي‌کنم و تذکر مي‌دهم که تا حسن نيت تان را اثبات نکنيد فريادهاي به ظاهر منتقدانه از سر دلسوزيتان نه باور و نه شنيده خواهد شد.
عضو کميسيون سياست داخلي و شوراهاي مجلس اضافه کرد: متاسفانه رفتار گذشته برخي افراد در مقابله يا بهتر است بگويم لجبازي با دولت به مخاطبين و به مردم اثبات کرده است که برخي افراد يا جريانات اگر نقد و انتقادي هم دارند از سر خيرخواهي و دلسوزي نيست.
وي با بيان اينکه عملکرد و رفتار رييس‌جمهور محترم را همچون فرد مسئول ديگري در نظام بري از خطا و اشتباه نمي‌دانيم، تاکيد کرد که طبعا کسي که مسئوليت بالاتر و بزرگتري داشته باشد اگر اشتباهي هم مرتکب شود بزرگتر جلوه مي‌کند، اما نکته حائز اهميت اين است که در اظهارنظر در مورد خطا يا اشتباهات هر کس انصاف حکم مي‌کند که نقاط مثبت و نيکوي آن فرد يا مجموعه را نيز متذکر شويم.
تعداد بازديد:797 آخرين تغييرات:89/05/24
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر