شنبه 3 فروردين 1398 - 16 رجب 1440 - 23 مارس 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

دست خيانت صهيونيسم و حاميان آن در طراحي و اصل انفجار 11 سپتامبر پيداست

مديركل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان در واكنش به عمل وقيحانه و هتاكانه آتش زدن قرآن كريم در آمريكاي به اصطلاح داراي آزادي مذهب اظهار داشت: بهانه‌جويي‌هاي دنياي غرب عليه اسلام محدود به دوره‌ها و چند سال اخير نبوده و نيست و جهان اسلام در شرايط كنوني در موقعيت‌هاي حساس فرهنگي، ديني، مذهبي و ... قرار دارد.

 
به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان ، حجت‌الاسلام صفر قربانپور افزود: شكل‌گيري نظام جمهوري اسلامي ايران كه در دنيا بي‌بديل است و به طور قاطع هيچ نظامي مانند جمهوري اسلامي با محوريت ولايت فقيه وجود ندارد و دشمنان اسلام نيز چون كارآمدي اين نظام را احساس كرده‌اند در راستاي تخريب آن برنامه‌ريزي مي‌كنند.
 
 وي گفت: جريان 11 سپتامبر و برج‌هاي دو قلو كه انگشت اتهام را به سوي اسلام، مسلمانان و جمهوري اسلامي نشانه مي‌رود، قضيه آشكاري است كه گرچه در افكار عمومي هنوز جزئيات كامل آن افشا نشده اما دست خيانت صهيونيسم و حاميان آن از دور هم در طراحي انفجار و هم در اصل انفجار پيداست.
 
 وي ادامه داد: آشكار شدن چهره واقعي استكباري به ويژه صهيونيسم براي افكار عمومي و جهانيان روشن است و آنان نمي‌توانند دست خيانت خود را در اين اقدامات انكار كنند. قربانپور تصريح كرد: با وجود آشكار شدن زوايا، برخي كشورها در ابهام آشكار شدن قضايا باقي مي‌مانند و يا جرات مقابله را به خود نمي‌دهند كه بايد در اين راستا به طور همزمان برنامه‌هايي از جمله معرفي چهره اسلام با عنوان اسلام ناب محمدي (ص)، دفاع از اسلام و آرمان‌هاي آن و افشاي چهره توطئه‌گرانه استكبار، هوشياري و شناخت اهداف و مواضع‌ مشترك با توجه متنوع بودن برنامه‌هاي استكبار و ... انجام داد.
 
قربانپور بيان كرد: بايد همه افراد و دستگاه‌ها با هوشياري در راستاي خنثي‌سازي توطئه‌هاي استكبار تلاش كنند و بدانند كه اهداف دشمن از اين كار تخريب چهره اسلام در عالم هستي، خشن نشان اسلام به منظور كاهش گرايش به اسلام، موضع‌گيري مشخص براي مقابله با جمهوري اسلامي و ممانعت از گسترش فرهنگ انقلاب اسلامي از ايجاد حاكميت واحد در عالم و ... است.
 
 وي ادامه داد: يقيناً افرادي مثل كشيش پيشنهاد كننده قرآن‌سوزي يا چهره‌هايي كه با نام دين و خدا عليه اسلام اقدام مي‌كنند، بازيچه‌اي بيش نيستند و اين افراد مزدوراني از جانب استكبار هستند كه خودشان نيز به زودي قرباني و بي‌آبرو مي‌شود. وي گفت: بايد همه ابزارهاي از جمله امنيتي، فرهنگي، رسانه‌اي و تبليغاتي براي آشكار كردن چهره استكبار جهاني به كار آيند و چهره اين شيطان بزرگ را براي همه دنيا نمايان كنند.
روابط عمومي استان
 
تعداد بازديد:1099 آخرين تغييرات:89/06/24
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر