جمعه 4 خرداد 1397 - 9 رمضان 1439 - 25 مي 2018
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

پیشگویی عجیب سارا پیلین درباره ایران

پيشگويي عجيب سارا پيلين درباره ايران

سارا پيلن فرماندار سابق ايالت آلاسکا و نامزد معاونت جان مک کين رقيب انتخاباتي جمهوريخواه باراک اوباما رييس جمهوري آمريکا مدعي شد که دست يابي ايران به سلاح هسته اي منجر به جنگ جهاني سوم و کشتار بخش قابل توجهي از جمعيت جهان مي شود!

به گزارش عصر ايران، اين چهره محافظه کار آمريکا در مصاحبه با وب سايت آمريکايي « نيوز مکس» با اشاره به اينکه بايد همه گزينه ها از جمله گزينه نظامي در برخورد با برنامه هسته اي ايران روي ميز باشد از افزايش فشارهاي تحريمي، برخورد نظامي و نيز مذاکره به عنوان سه راهکار همزمان براي برخورد با بر نامه هاي هسته اي ايران دفاع کرد.

وي گفت : «ما بايد بدانيم که سلاح هسته اي در دست چنين کشوري ( ايران ) تنها مشکل اسراييل يا آمريکا نيست، بلکه مشکلي جهاني است. اين مساله ممکن است به يک آرماگدون ( نبرد آخرالزمان ) بينجامد. اين مساله ممکن است به جنگ جهاني سوم ختم شود که بخش هاي بزرگي از کره زمين را نابود کند».

آرماگدون نام کوهي در منطقه فلسطين است که در کتب مذهبي مسيحيان، ظهور مسيح با وقوع نبرد آخر الزمان بين دو نيروي خير و شر در اين منطقه، به وقوع خواهد پيوست .

پيلن در برنامه اي که با شعار انتخاباتي معروف پرزيدنت ريگان در انتخابات سال 1980 «آمريکا را بار ديگر بزرگ سازيم»، پخش مي شود و مجري آن «مايکل ريگان» فرزند ارشد ريگان است، شرکت کرده بود با حمله مجدد به سياست هاي اوباما، احتمال شرکت خود در انتخابات رياست جمهوري سال 2012 آمريکا را منوط به تحولات سياسي آينده دانست و افزود که فعلا براي او انتخابات مياندوره اي کنگره آمريکا از اهميت و اولويت بيشتري برخوردار است.

با اين حال ناظران بر اين گمانند که حضور پيلن در «نيوز مکس» که پربيننده ترين وب سايت حامي محافظه کاران در آمريکا محسوب مي شود، نشانه اي از تمايل او براي به چالش کشيدن اوباما در انتخابات رياست جمهوري سال 2012 آمريکا است.

پيلن در اين مصاحبه بار ديگر به شدت به سياست هاي اقتصادي اوباما انتقاد کرد و گفت که رييس جمهوري دموکرات آمريکا نتوانسته اميدها و انتظارات مردم را پاسخ گويد .

تعداد بازديد:3599 آخرين تغييرات:89/07/21
نظرات

  • سجاد علی محمدی:عالییییییییییییییییییییییی
نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر