یکشنبه 5 خرداد 1398 - 21 رمضان 1440 - 26 مي 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

فردی که در برابر اوباما لخت شد

فردي که در برابر اوباما لخت شد

 فردي با عريان شدن در برابر رييس‌جمهور آمريکا جايزه ميلياردر انگليسي را که براي اين کار يک ميليون دلار جايزه تعيين کرده بود، برنده شد.
 به گزارش روزنامه انگليسي ديلي‌ميل روز گذشته و همزمان با پرتاب کتاب به سوي باراک اوباما رييس‌جمهور آمريکا از سوي يک فرد معترض آمريکايي يک فرد ديگر نيز در جريان همايش تبليغاتي حزب دموکرات در فيلادلفيا بزاداشت شد.

اين فرد که هيچ لباسي بر تن نداشت عباراتي را بر روي بدن خود نوشته بود که روز گذشته رسانه‌هاي خبري از هدف و هويت اين فرد گزارشي در دست نداشتند.

اما امروز مشخص شد که اين فرد عريان که خوان جيمز رودريگوئز نام دارد در واقع شخصي بوده است که با تسليم شدن در برابر وسوسه يک ميليون دلاري يک ميلياردر انگليسي دوام نياورده و با نوشتن آدرس يک وب‌سايت و لخت شدن در برابر اوباما شانس خود را براي برنده شدن جايزه اين ميلياردر انگليسي آزموده است. 
داستان اين گونه است که الکي ديويد ميلياردر انگليسي که بنا بر آخرين گزارش روزنامه انگليسي ساندي‌تايمز در رتبه چهل و پنجم ثروتمندان انگليس قرار گرفته و ثروت او بالغ بر 1.15 ميليارد پوند است، ، براي تبليغ بيشتر سايت خود اعلام کرده که هر کس بتواند با عريان شدن در برابر باراک اوباما رييس‌جمهور آمريکا نام وب‌ساييت او را بر روي بدن خود به نمايش بگذارد به او يک ميليون دلار پاداش خواهد داد.

البته اين ميلياردر انگليسي در ابتدا مبلغ اين جايزه را صد هزار دلار اعلام کرده بود اما با عدم استقبال، وي مجبور شده بود که اعلام کند مبلغ جايزه را ده برابر کرده و به يک ميليون دلار رسانده است.

در حالي که خوان جيمز رودريگوئز 24 ساله در مراسم روز گذشته توسط پليس بازداشت شد اما الکي ديويد پيش از اين با رد اين موضوع که وي با پيشنهاد خود باعث ايجاد خطرات امنيتي براي اوباما مي‌شود، از شرکت کنندگان در اين مسابقه خواسته بود تا اين حرکت را در فضايي انجام دهند که به بازداشت آنها منجر نشود.

اما در همين حال ديويد الکي اعلام کرده است که با مشاهده مدارک موجود قصد پرداخت اين مبلغ را دارد. وي در گفتگو با نشريه ويکلي‌استاندارد اعلام کرده است که من وقتي فيلم ويديوئي مراسم را ديدم، برايم مسجل شد که اين حرکت حتي چک هم نمي‌خواهد و به صورت نقد پرداخت خواهد شد.

شرايط لازم براي انجام اين حرکت قرار گرفتن در معرض ديد عمومي و جايي که همه بتوانند صداي او را بشنوند و 6 مرتبه فرياد زدن نام وب‌سايت اين ميليارد بوده است.

بنا بر اعلام اين ميلياردر انگليسي و بر اساس اطلاعات دريافتي دو نفر ديگر هم اين فرد عريان را در جريان اين اقدام همراهي مي‌کردند که يکي از آنها به فرد عريان کمک کرده و ديگري وظيفه فيلمبرداري را بر عهده داشته است.
مرجع : شبکه ايران 
تعداد بازديد:2304 آخرين تغييرات:89/07/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر