پنج شنبه 2 اسفند 1397 - 16 جمادي الثاني 1440 - 21 فوريه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

انسداد 70/. مرزهای استان

انسداد 70/. مرزهاي استان

فرمانده مرزباني استان سيستان و بلوچستان گفت: انسداد فيزيكي در 70 درصد از مرزهاي اين استان با كشور پاكستان انجام شد و رسيدگي به امور مرز اولويت اصلي برنامه كاري ماست.

 

 

سرتيپ 'غلام نبي كوهكن' روز دوشنبه در جمع رزمندگان فرماندهي مرزباني سيستان و بلوچستان افزود: فرماندهان و كاركنان مرزباني استان با تلاش شبانه روزي، رسيدگي و توجه به مرز را اولويت كار و دغدغه اصلي خود قرار داده اند.


وي ادامه داد: هنگ هاي مرزي و گردان هاي عملياتي سيستان و بلوچستان كنترل دقيق مرز و استيفاي حقوق مرزنشينان را دو هدف عمده و اصلي خود قرار داده اند .


فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان گفت: ناجا با تشديد اقدامات عمراني، انسداد مرز و تجهيز آن به وسايل مدرن الكترونيكي تلاش دارد امنيت مرزهاي استان را به بالاترين سطح برساند و در اين راستا موفق بوديم .


او خاطرنشان كرد: انسداد مرز در شمال استان (سيستان) تكميل شد همچنين 70 درصد از مرزهاي سيستان و بلوچستان با كشور پاكستان مسدود شده است.


وي ابراز اميدواري كرد: با تخصيص هر چه زودتر اعتبارات تصويب شده مجلس شوراي اسلامي، اجراي كامل انسداد مرز پايان يابد.


فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان گفت: مقابله با ناامني، شرارت و كاروان هاي قاچاق مواد مخدر و كالا در دستور جدي كار ماست و با كار و همت مضاعف و شبانه روزي جان بركفان ناجا، امسال موفقيتهاي زيادي داشتيم. 
تعداد بازديد:2665 آخرين تغييرات:89/08/11
نظرات

  • عیسی محمد قاسمی پور:عالی
  • عیسی محمد قاسمی پور::سلام حاجی
نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر