چهارشنبه 7 خرداد 1399 - 4 شوال 1441 - 27 مي 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

به دام افتادن قاتلان مسافرنماي كنارك

به دام افتادن قاتلان مسافرنماي كنارك

مسافرنماهايي كه پس از كشتن پيرمرد 61 ساله خودروي وي را به سرقت برده بودند، توسط پليس دستگير شدند.

 

 

به گزارش خبرگزاري فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومي مركز اطلاع‌رساني پليس، محمد خواجه‌علي اظهار داشت: در پي مراجعه فردي به كلانتري 11 شهرستان چابهار مبني بر مفقود شدن پدرش به هويت (ابراهيم.ر) 61 ساله در 11 آبان‌ماه جاري، تحقيقات براي بررسي پرونده آغاز شد.

وي افزود: سه روز پس از ارايه اين گزارش، (جسد ابراهيم.ر) كشف و مشخص شد اين فرد به قتل رسيده است كه پرونده وارد فاز جديدي شد.

فرمانده انتظامي شهرستان كنارك ادامه داد: با كشف اين جسد گروهي از كارآگاهان اداره جنايي پليس آگاهي كنارك تلاش براي شناسايي و دستگيري قاتل يا قاتلان را آغاز كردند.

خواجه‌علي افزود: ماموران پليس آگاهي كنارك با اقدامات فني و تخصصي موفق شدند يكي از متهمان به هويت(عبدالوهاب.ن) را شناسايي و در عملياتي ضربتي دستگير كنند.

وي بيان كرد: اين متهم در تحقيقات پليس به قتل (ابراهيم.ر) با همدستي دو نفر ديگر به نام هاي (اسلام.د) و (سعيد.ت) اعتراف كرد و گفت روز حادثه من و دو نفر همدستم به عنوان مسافر سوار خودروي مقتول شده و پس از طي مسافتي با ترفندي خاص وي را پياده كرده و به قتل رسانده و خودروي مقتول را به سرقت برديم.

فرمانده انتظامي شهرستان كنارك گفت: با تلاش و تحقيقات ماموران دو همدست ديگر اين قاتل دستگير و به جرم خود اعتراف كردند.

خواجه‌علي از رانندگان مسافر كش خواست، در اواخر شب و اوايل صبح از سوار كردن افراد مشكوك و از انتقال افرادي كه مسيرهاي ناآشنا پرهيز كنند.
  
تعداد بازديد:1561 آخرين تغييرات:89/08/25
نظرات

  • عبدالله:چرا اینقد دروغ تحویل میدید.قاتل با ماشین دزدی وبا پلاکهای خودش یک هفته در استان می گردد. خبر کامل www.kishkor.mihanblog.com
نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر