پنج شنبه 19 تير 1399 - 17 ذي القعده 1441 - 9 ژولاي 2020
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

گوگل یهودی" و "یهوتیوب " هم می آیند

گوگل يهودي" و "يهوتيوب " هم مي آيند

حاکم شدن صهيونيست ها بر رسانه هاي جهاني و ترويج افکار صهيونيستي و فرهنگي در جهت سلطه هر چه بيشتر اين قوم دروغين از مهمترين اهدافي است که صهيونيست ها در بنيادي ترين سياستگذاري هاي خود دارند.


 
بخش ارتباطات- حاکم شدن صهيونيست ها بر رسانه هاي جهاني و ترويج افکار صهيونيستي و فرهنگي در جهت سلطه هر چه بيشتر اين قوم دروغين از مهمترين اهدافي است که صهيونيست ها در بنيادي ترين سياستگذاري هاي خود دارند.
هم اکنون زعماي اين قوم در پي تسلط بر رسانه هاي جهان مي باشند تا آنچه گذشتگان آنا برايشان در پروتکل هاي يهود وصيت کردند به حقيقت بپيوندد. در پروتکل زعماي يهود در در دهه ي 80 قرن بيستم، يهوديان صهيونيست رسانه را بعد از طلا دومين و مهمترين قدرت خود در جهان محسوب مي کنند. آنان در بند دوازده اين پروتکل به اين مورد اشاره مي کنند که" بايد تمام رسانه ها را به سيطره ي خود در آوريم و از کلمه ي آزادي نهايت سوء استفاده را برد" هم اکنون در ميان غول هاي رسانه اي که بر فضاي رسانه اي جهان حاکمند، افرادي يهودي به چشمک مي آيد که از جمله مي توان به رابرت مرداک اشاره کرد.
از ديگر هدفگذاري هاي ديگر يهوديان صهيونيسم که در پروتکل ها نيز بدان اشاره شده مي توان به اين موارد اشاره کرد: ".... اگر تدابيري را که در مورد مطبوعات انديشيده ايم به مرحله اجرا در آوريم، فکر و ذهن غير يهوديان به تسخيرمان  در مي آيد  و آنان وقايع جهان را از پشت عينکهاي رنگي که ما به چشم آنان مي گذاريم، مي نگرند"يا در جاي ديگر در پروتکل 7 اينچنين اشاره مي کند که" براي آن که به هدف نهايي خود برسيم لازم است که اولا افکار خود را به وسيله روزنامه ها به تمام مردم تزريق کنيم، تا اگر دولت بخواهد با ما مبارزه کند آن را با عصاي مخالفت با افکار عمومي تاديب کنيم"
گروه هايي از يهوديان آمريکا در حال طراحي سيستم جستجو در شبکه جهاني اطلاعات موسوم "کوجل " هستند که شبيه گوگل عمل مي کند اما در آن تصاوير و کالاهايي که خاخام هاي يهودي بر اساس شريعت يهود خريد و فروش آن را حرام مي دانند، تبليغ نمي شود
يهوديان با جامه ي عمل پوشاندن بر اين اصل، کنترل اخبار جهان را به دست مي گيرند و تنها اخباري به اطلاع همگان مي رسد که به سود صهيونيسم و يا در راستاي اهداف آنها بوده و از اين طريق عقايد خود را به همگان تحميل مي کنند.
در ادامه اين اقدام يهوديان چندي پيش گروهي را تشکيل دادند که به اصلاح صهيونيستي ويکي پديا بپردازند و اطلاعات در اين پايگاه را در راستاي تقويت چهره صهيونيسم در جهان دستکاري کنند که اخبار بيشتر را در اينباره را مي توانيد در مطلب "اصلاح صهيونيستي ويکي پديا!" بخوانيد.
اما کار به اينجا ختم نشده و در اقدامي تازه يهوديان گامي ديگر براي عمل به ميراث گذشتگان خود برداشته اند؛روزنامه "لس آنجلس" آمريکا نوشت : گروه هايي از يهوديان آمريکا در حال طراحي سيستم جستجو در شبکه جهاني اطلاعات موسوم "کوجل " هستند که شبيه گوگل عمل مي کند اما در آن تصاوير و کالاهايي که خاخام هاي يهودي بر اساس شريعت يهود خريد و فروش آن را حرام مي دانند، تبليغ نمي شود.
به گزارش خبرنگار «تابناک اجتماعي»، سيستم ديگري که اين يهوديان در حال طراحي آن هستند شبيه يوتيوب عمل کرده و "يهوتيوپ" نام دارد.
در اين سايت نيز تنها فيلم هايي نمايش داده مي شود که به تبليغ يهوديان پرداخته و انتظار مي رود که با توجه به خيز يهوديان سراسر جهان و کمپاني هاي ثروتمند که حامي آن ها هستند، با حمايت مالي از اين سايت ها رفته رفته سايت هاي گوگل و يوتيوب را از دور خارج کرده و برنامه هاي خاص خود را به اجرا بگذارند.
و مطمئنا اين گام آخر يهوديان براي تسلط بر رسانه و به تبع افکار عمومي جهان و سعي در نفوذ ، تاثير و دستکاري آن نخواهد بود و بايد منتظر گام هاي بعدي بود ؛ ما نيز بايد با توجه به فعاليت هاي دشمنان در اين عرصه مهم، همت و کار مضاعفي پيش گيريم و در زمينه رسانه اي کشور به اقدامات زيربنايي،گسترده و مطابق با آرمان هاي انقلاب براي بسط و نشر اين آرمان ها در داخل و خارج از کشور دست بزنيم.
فرآوري: عطاالله باباپور
گروه جامعه و ارتباطات
  
تعداد بازديد:1698 آخرين تغييرات:89/09/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر