پنج شنبه 5 ارديبهشت 1398 - 19 شعبان 1440 - 25 آپريل 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

آينده دانشگاه‌ها در دست متعهدان

آينده دانشگاه‌ها در دست متعهدان

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان گفت: آينده دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي بايد در دست متعهدان به نظام و انقلاب باشد و چه كسي شايسته‌تر از خانواده‌هاي شاهد و ايثارگر كه وارثان دلسوز اين انقلابند.

به گزارش خبرگزاري فارس از زاهدان، حبيب جديدالاسلامي پيش‌از ظهر امروز در مراسم انتخابات هسته‌هاي علمي پژوهشي دانشجويان شاهد و ايثارگر در تالار علامه حلي اين دانشگاه اظهار داشت: اين انتخابات فرصت مناسبي است كه فرزندان شاهد و ايثارگر در هسته‌هاي علمي و پژوهشي بدرخشند.


وي افزود: دانشگاه آزاد اسلامي در طول انقلاب اسلامي خود را موظف كرده تا زمينه‌هاي پيشرفت را براي تقويت علمي فرزندان شاهد و ايثارگر از كانال دانش و پژوهش در بستر زمان آماده كند.


جديدالاسلامي بيان كرد: آينده دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي بايد در دست متعهدان به نظام و انقلاب باشد و چه كسي شايسته‌تر از خانواده‌هاي شاهد و ايثارگر كه در حقيقت وارثان دلسوز اين انقلابند.


معاون پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان نيز دراين انتخابات گفت: ايران اسلامي به اتكاي دانشجويان غيور و مسلح به علم و انديشه كه توانمند و متعهد هستند توانسته، بر ركاب گسترش علم و فرهنگ بايستد و همچنان اين مسير را با سرعت زياد پشت سر بگذارد.


محمدرضا طباطبايي افزود: بي‌شك فرزندان شاهد و ايثارگر كساني هستند كه ايران اسلامي بايد همانگونه كه در گذشته به دلاوري‌ها و غيور مردي‌هاي پدرشان افتخار كرده و اكنون به همت متعالي و مضاعف بازماندگانشان اتكا كنند.


به گزارش فارس انتخابات هسته‌هاي علمي ـ پژوهشي با حضورمديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران سيستان و بلوچستان، مسئولان دفتر شاهد و ايثارگر و دانشجويان شاهد و ايثارگر در تالار علامه حلي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان برگزار شد.

تعداد بازديد:999 آخرين تغييرات:89/09/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر