پنج شنبه 19 تير 1399 - 17 ذي القعده 1441 - 9 ژولاي 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

تأثیر فراوان حمل و نقل

تأثير فراوان حمل و نقل

نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: صنعت حمل و نقل تاثير بسزايي بر توسعه اقتصادي و امنيتي جامعه امروزي دارد

به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي حمل و نقل و پايانه هاي سيستان و بلوچستان، آيت الله 'عباسعلي سليماني' روز يكشنبه در ديدار با دست اندر كاران بخش حمل و نقل جاده اي استان كه در آستانه روز حمل و نقل انجام شد، 26 آذر را نقطه عطفي براي اين صنعت برشمرد.


وي ادامه داد: فعالان صنعت حمل و نقل هميشه و در همه شرايط پشتيبان ولايت و انقلاب بوده اند و در طول جنگ تحميلي نيز حضور پررنگي در جبهه هاي نبرد دفاع مقدس داشته اند.


نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان با اشاره به نقش اين صنعت در توسعه اقتصادي كشور بعد از جنگ تحميلي گفت: حمل و نقل همواره نقش اساسي و جدي در توسعه اقتصادي داشته اما جنبه هاي آن براي مردم كشورمان به خوبي شناسانده نشده است.


امام جمعه زاهدان اظهار داشت: هيچ كس نمي تواند عملكرد مثبت و با اهميت صنعت حمل و نقل را در صدور فرهنگ، توسعه امنيت و مناسبات اجتماعي در ايران اسلامي ناديده بگيرد.


وي بيان كرد: دولت زيرساخت هاي لازم در زمينه حمل و نقل را فراهم كرده و با ورود سرمايه گذاران بخش خصوصي، اين صنعت همواره با توسعه، تجهيز و پيشرفت براي رفاه بيشتر مردم روبرو خواهد بود.


آيت الله سليماني ورود بانوان به بخش حمل و نقل را نشان از نقش مهم آنان در جامعه دانست.


وي گفت: با توجه به اينكه نيمي از مردم جامعه را زنان تشكيل مي دهند همواره يكي از مهمترين اهداف مسوولان بعد از انقلاب اسلامي ايجاد شرايط مناسب براي حضور فعال بانوان در عرصه هاي مختلف جامعه بوده است.


امام جمعه زاهدان اظهار داشت: امروزه حضور آگاهانه بانوان در عرصه هاي اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي نشان از پويايي جامعه اسلامي ايران است.
'عليرضا مجرد' مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي سيستان و بلوچستان نيز در اين ديدار با ارائه گزارشي از وضعيت حمل و نقل جاده اي استان، آمادگي كامل بخش حمل و نقل در اجراي بهينه قانون هدفمند سازي يارانه ها را اعلام كرد.

تعداد بازديد:1351 آخرين تغييرات:89/09/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر