چهارشنبه 29 خرداد 1398 - 15 شوال 1440 - 19 ژوئن 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

حادثه تاسوعا مصداق محاربه با خدا

حادثه تاسوعا مصداق محاربه با خدا

مديركل سازمان تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان گفت: حادثه تروريستي جريان تاسوعا مصداق محاربه با خدا است و عوامل آن مفسد في‌الارض هستند.

 

 به گزارش خبرگزاري فارس از زاهدان، حجت‌الاسلام والمسلمين صفر قربانپور پيش از ظهر امروز در جلسه محفل انس با قرآن كريم كه به مناسبت گراميداشت ياد و خاطره شهداي راهدار در سالن آمفي تئاتر اداره‌كل راه و ترابري سيستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: عوامل حادثه تروريستي چابهار كه به كودك، نوزاد دو ماهه، زنان و مردان بي گناه رحم نكردند، افساد في العرض هستند.
وي افزود: براي دشمنان نظام دانش آموز، نوزاد، شيعه و سني و ... فرقي نمي‌كند، دشمن به پيروان اسلام و قرآن در هر گوشه دنيا چه افغانستان، پاكستان، سيستان و بلوچستان و ... باشد، رحم نمي‌كند.
مديركل سازمان تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان ادامه داد: در سيستان و بلوچستان هرگاه براي محروميت‌زدايي اقدامي مي‌شود به دنبال آن دشمنان با انجام حركات تروريستي تلاش مي‌كند، جلوي عمران و آبادي منطقه را بگيرند.
وي با بيان اينكه مردم بايد دشمن شناسي خود را تقويت كنند، امروز دشمنان ما با ترفندهاي مختلف از جمله جنگ نرم، انجام حركات تروريستي و ... سعي در تفرقه و شكاف بين مردم دارند.
قربانپور گفت: امروز همه دشمن اصلي اسلام و مسلمانان را مي‌شناسيم، مي‌دانيم كه در راس همه سنگ‌اندازي‌ها آمريكا، اسرائيل و انگليس قرار داشته و نقشه مي‌ريزند و با استفاده از نيروهاي فريب خورده جامعه، نقشه‌هاي خود را اجرايي مي‌كنند.
وي ادامه داد: تهاجم فرهنگي فرزندان ما را در داخل خانه، مدرسه، دانشگاه و ... تهديد مي‌كند كه مي‌طلبد آنان را در مقابل تهاجم و جنگ نرم دشمنان آگاه كنيم.
مديركل سازمان تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان با اشاره به اينكه دشمن از وحدت مردم و مسلمانان هراس دارد، گفت: اتحاد و وحدت مسلمانان خار چشم دشمنان است كه اين امر سبب شده از هر طريق ممكن، با ايجاد تفرقه و نفاق، در راستاي اهداف شوم خود عمل كند.
وي تحليل و تفسير درست قرآن كريم را يك ابزار قوي در مقابله با دشمنان عنوان كرد و گفت: ثبات قدم در معارف قرآني نيز يكي از بهترين راه‌ها براي مقابله با جنگ نرم دشمنان است.
قربانپور تصريح كرد: در مقابل، عواملي كه براي احياء دين و قرآن تلاش مي‌كند، كساني هستند كه سعي در خاموش كردن نور الهي دارند.
مديركل سازمان تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان جبهه مخالف و مقابل قرآن را محارب خواند گفت: حكومت ديني براي اصلاح امت بوده و براي افساد و محاربه نيست، اما كساني كه با حكومت ديني مقابله مي‌كند، در واقع محاربه و افساد في‌الارض مي‌كنند. 
تعداد بازديد:1127 آخرين تغييرات:89/10/05
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر