چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 15 جمادي الثاني 1440 - 20 فوريه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

تروريست‌ها جاهلند

تروريست‌ها جاهلند

نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان گفت: افرادي كه به صورت تروريست و عوامل ناامني در استان گام برمي‌دارند و افراد بي گناه را به شهادت مي‌رسانند افرادي بي‌عقلند كه در جهل و ناداني به سر مي‌برند.

 


به گزارش خبرگزاري فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومي سپاه سيستان و بلوچستان، مراسم يادواره شهداي دانش‌آموز و فرهنگي فاجعه تروريستي تاسوعاي حسيني چابهار در زاهدان برگزار شد.

معاون وزير آموزش و پرورش در امور ايثارگران در اين مراسم طي سخناني با گراميداشت ياد و خاطره 40 هزار شهيد معلم و دانش‌آموز به ويژه شهداي فرهنگي و دانش‌آموز حادثه تروريستي چابهار اظهار داشت: شهداي اين حادثه از شكوه و عظمت ويژه‌اي برخوردار هستند.

علي باقرزاده با اشاره به اينكه از عمق وجود اعتقاد داريم كه شهدا مظهر بيداري و آگاهي ملتند، افزود: شهداي انقلاب اسلامي پرچمداران عزت و آزادگي هستند كه هويت شناسايي تاريخ و تمدن كشور بوده كه امروزه رمز جاودانگي و ماندگاري انقلاب اسلامي شهدا به شمار مي‌آيند و آنها سمبلي از ايستادگي، پايداري و مقاومت در مسير آرمان‌هاي پيامبران و آرمان‌هاي امام راحل و انقلاب هستند.

در ادامه نماينده ولي فقيه سيستان و بلوچستان نيز با گراميداشت ياد و خاطره شهدا استان به ويژه شهداي حادثه تروريستي چابهار گفت: افرادي كه به صورت تروريست و عوامل ناامني در استان گام برمي‌دارند و افراد بي گناه را به شهادت مي‌رسانند افرادي بي عقلند كه در جهل و ناداني به سر مي‌برند.

آيت‌الله عباسعلي سليماني افزود: شهدا وارثارن انقلاب اسلامي هستند كه با شهادت خود از دين اسلام و مكتب قرآن و اهل بيت دفاع مي‌كنند.

وي در ادامه از مردم استان اعم از شيعه و سني كه با اتحاد و برادري منسجم‌تر از گذشته در كنار يكديگر بعد از اين حوادث زندگي مي‌كنند تقدير و تشكر كرد و گفت: برادران شيعه و سني اثبات كردند كه انجام عمليات‌هاي تروريستي در استان وحدت ملي بين اين دو مذهب را خدشه دار نخواهد كرد و با صبر و بردباري توطئه‌هاي دشمنان خنثي خواهد شد.تعداد بازديد:1062 آخرين تغييرات:89/10/07
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر