دوشنبه 23 تير 1399 - 21 ذي القعده 1441 - 13 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان

مسئولان به گردنه خونيك بي‌توجهند

مسئولان به گردنه خونيك بي‌توجهند

فرمانده پليس راه قاين گفت: عدم توجه مسئولان در تعريض و اصلاح پيچ گردنه خونيك، موجب حادثه‌خيزي اين نقطه شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از قاين، رضا طحان عصر امروز در جلسه شوراي ترافيك شهرستان قاين اظهار داشت: با وجود پيگيري فرماندهي پليس راه شهرستان با مركز استان هيچگونه اقدامي در اين راستا صورت نگرفته است.

وي به شناسايي نقاط حادثه‌خيز محورهاي اصلي و فرعي استان اشاره كرد و افزود: اين نقاط قبلاً شناسايي شده و نياز به تعريض دارد و بي‌توجهي مسئولان امر حوادث ناگوار و تصادفاتي را به دنبال داشته است.


معاون برنامه‌ريزي و امور عمراني فرمانداري نيز بر روان‌سازي ترافيك شهر قاين و بررسي مشكلات ترافيكي شهرستان تأكيد كرد و گفت: اداره كل راه لازم است در ايمن‌سازي ورودي شهر قاين و اصلاح نقاط حادثه‌خيز در محورهاي اصلي و فرعي شهرستان اقدام كنند.

نورعلي خسروي با انتقاد از عدم پيگيري مشكلات راه و ترابري افزود: علي‌رغم تذكرات مكرر، رئيس اداره راه و ترابري نسبت به انجام وظايف محوله اهمال و اين اهمال‌كاري عواقبي به دنبال دارد.


وي با اشاره به حماسه 9 دي بر بزرگداشت اين حماسه تاكيد كرد و يادآور شد: سال 88 اهالي فتنه به دنبال تضعيف و ضرقه بزدن به نظام و انقلاب بودند كه با هوشياري مردم نقشه آنان خنثي شد.


در اين جلسه بر استقرار پليس در نقاط حادثه‌خيز شهرستان، تسريع دوبانده شدن جاده قاين به خضري و نصب علايم هشدار دهنده در مكان‌هاي افتتاح شده جديد تأكيد شد.

تعداد بازديد:1008 آخرين تغييرات:89/10/07
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر