سه شنبه 27 آذر 1397 - 10 ربيع الثاني 1440 - 18 دسامبر 2018
صفحه اصلي/ايران و جهان

رئس جمهور در استان البرز

هشتاد و دومين سفر استاني در البرز

خبرگزاري فارس: هشتاد و دومين سفر استاني هيئت دولت با ورود محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور به استان البرز آغاز شد.


 


به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس، محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور صبح امروز سه‌شنبه در راستاي هشتاد و دومين سفر استاني هيئت دولت، از طريق بالگرد وارد كرج مركز استان البرز شد و مورد استقبال حجت‌الاسلام محسن كازروني امام جمعه اين شهر ‌و عيسي فرهادي استاندار البرز قرار گرفت.

مراسم استقبال مردمي از رئيس جمهور، ‌از ‌ميدان شهدا به سمت ‌ميدان سپاه كرج برگزار مي‌شود و سپس احمدي‌نژاد در ‌ورزشگاه مخابرات اين شهر در جمع مردم استان ‌البرز سخنراني مي‌كند.

رئيس جمهور بعد از سخنراني در اجتماع مردم، در جلسه كارگروه فرهنگ و هنر استان البرز شركت مي‌كند كه در اين جلسه‌ مصوبات و طرح‌هاي پيشنهادي فرهنگي استان ‌بررسي و به جلسه هيئت دولت ارائه مي‌شود.

تشكيل هشتاد و دومين جلسه استاني هيئت دولت از ديگر برنامه‌هاي سفر استاني رئيس جمهور به استان البرز است كه در محل اين استانداري برگزار ‌و تصميمات جديدي براي پيشرفت اين استان ‌اتخاذ مي‌شود

احمدي‌نژاد همچنين در اين سفر با خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران، مديران استاني و نخبگان، برگزيدگان و فرهيختگان استان البرز ديدار مي‌كند.

به گزارش فارس، همزمان با اين سفر 4 نفر از وزراي كابينه دهم با سفر به شهرهاي مختلف استان البرز، ضمن بررسي روند پيشرفت مصوبات دور اول و دوم سفرهاي استاني دولت‌هاي نهم و دهم، مشكلات، كمبودها و راه‌هاي تسريع در روند اجراي مصوبات را در مناطق مختلف اين استان ‌پيگيري و طرح‌هاي عمراني آماده بهره‌برداري را افتتاح خواهند كرد.

بر اين اساس، مصطفي محمد‌نجار ‌وزير كشور در شهرستان كرج و علي‌اكبر محرابيان وزير صنايع و معادن در شهرستان نظرآباد حضور مي‌يابند و مجيد نامجو‌ وزير نيرو و حميد بهبهاني ‌وزير راه و ترابري به ‌شهرستان‌هاي ساوجبلاغ و طالقان سفر مي‌كنند و در جريان مسائل و مشكلات اين شهرستان‌ها قرار مي‌گيرند.

اين سفر نخستين سفر استاني هيئت دولت به استان البرز پس از استان شدن كرج است كه ابتدا قرار بود سه‌شنبه هفته گذشته انجام شود اما به امروز موكول شد.تعداد بازديد:750 آخرين تغييرات:89/10/07
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر