سه شنبه 2 بهمن 1397 - 16 جمادي الاول 1440 - 22 ژانويه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

معرفي مسئول جديد نمايندگي وزارت امور خارجه در چابهار

معرفي مسئول جديد نمايندگي وزارت امور خارجه در چابهار

مسئول جديد نمايندگي وزارت امور خارجه در چابهار معرفي شد .

به گزارش خبرگزاري فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومي منطقه آزاد چابهار، طي مراسمي با حضور مديرعامل سازمان منطقه آزاد تجاري - صنعتي چابهار و ديگر مديران سازمان، حسين رفيعي به عنوان مسئول جديد نمايندگي وزارت امور خارجه در منطقه آزاد چابهار معرفي شد.


مديرعامل منطقه آزاد چابهار در اين مراسم با اشاره به ضرورت حضور نمايندگي وزارت امور خارجه به عنوان يك زيرساخت نرم‌افزاري گفت: با توجه به استقرار فرودگاه چابهار خارج از محدوده منطقه آزاد چابهار نياز به اين نمايندگي وزارت خارجه دوچندان مي‌شود.


سعيد رحيمي افزود: همكاري وزارت امور خارجه به منظور تسهيل در ورود فعالان اقتصادي در منطقه آزاد چابهار براي انجام امر سرمايه‌گذاري مي‌تواند سازمان را در انجام مأموريت‌هاي خود موفق‌تر نشان دهد.


در پايان اين مراسم از تلاش و فعاليت‌هاي اميرحمزه رضايي مسئول سابق دفتر نمايندگي وزارت امور خارجه در منطقه آزاد چابهار تقدير و تشكر به عمل آمد.

* پايش بيش از 90 هزار نفر ساعت كنترل فيزيكي مناطق توسط يگان محيط زيست


مدير‌كل حفاظت محيط زيست سيستان و بلوچستان اظهار داشت: از ابتداي سال جاري و توسط يگان حفاظت محيط زيست سيستان و بلوچستان، 98 هزار نفر ساعت پايش و كنترل فيزيكي مناطق انجام شده است.
تورج همتي گفت: يگان حفاظت محيط زيست استان موفق شده از ابت

داي سال جاري تاكنون 55 مورد تخلف را كشف كند و در اين راستا تعداد 15 قبضه سلاح غيرمجاز به مقامات قضايي استان تحويل شده است.


وي بيان كرد: ميزان گشت و كنترل انجام شده از مناطق زير پوشش مديريت حفاظت محيط زيست استان 98 هزار نفر ساعت بوده كه اين ميزان نسبت به وسعت استان و وسعت مناطق زير پوشش مديريت اين اداره‌كل قابل توجه است.


همتي ادامه داد: سيستان و بلوچستان با دارا بودن 13 منطقه زير پوشش مديريت و مجموع يك ميليون و 344 هزار و 308 هكتار حدود 7.8 درصد از سطح اين استان را به خود اختصاص داده كه اميدواريم با پيگيري‌هاي انجام شده تا پايان سال جاري، وسعت مناطق به استاندارد ملي 10% وسعت استان برسند.


مديركل حفاظت محيط زيست سيستان و بلوچستان گفت: ميزان ضرر و زيان وارده به محيط زيست مبلغ 418 ميليون و 654 هزار و 920 ريال بوده كه تاكنون مبلغ 314 ميليون و 614 هزار و 920 ريال به حساب درآمدهاي عمومي دولت واريز شده است.

* نام‌نويسي براي طرح ساماندهي عرضه نفت سفيد و گاز مايع


به گزارش روابط عمومي شركت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي زاهدان، شهروندان سيستان و بلوچستان اعم از شهري، روستايي و عشايري در طرح ساماندهي عرضه نفت سفيد و گاز مايع ثبت‌نام كنند.


شركت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي زاهدان اعلام كرد با توجه به طرح ساماندهي عرضه نفت سفيد و گاز مايع لازم است متقاضيان به سامانه الكترونيكي تجارت آسان به نشاني www.tejaratasan.ir مراجعه و با وارد كردن اطلاعات كد ملي و تاريخ تولد سرپرست خانوار در قسمت ثبت‌نام كالا برگ‌هاي نفت سفيد و گاز مايع و انتخاب فروشندگي نفت مورد نظر خود ثبت‌نام و نام كاربري و كلمه عبور را دريافت كنند.


برپايه اين گزارش، قبل از ثبت‌نام در سامانه تجارت آسان بايد اطلاعات خانوار در سايت مركز آمار ايران وارد شده باشد و در سامانه تجارت آسان فقط سرپرست خانوار مي‌تواند ثبت‌نام كند در ضمن توزيع و نحوه دريافت كالا برگ‌هاي جديد سوخت متعاقباً به اطلاع شهروندان استان مي‌رسد.

تعداد بازديد:1504 آخرين تغييرات:89/10/09
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر