دوشنبه 6 بهمن 1399 - 11 جمادي الثاني 1442 - 25 ژانويه 2021
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

حماسه ملت ايران در 9 دي 88 در قلب تاريخ ثبت شد

حماسه ملت ايران در 9 دي 88 در قلب تاريخ ثبت شد

مسئول دبيرخانه كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد لرستان گفت: حماسه ملت ايران در 9 دي 88 براي هميشه در قلب تاريخ ثبت شد.

 


به گزارش خبرگزاري فارس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام سيد علي موسوي شامگاه پنج‌شنبه در تجمع اعضاي كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد لرستان كه به مناسبت گراميداشت حماسه 9دي 88 در خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: ارتقاي بصيرت عمومي مهم‌ترين راه صيانت از ارزش‌هاي انقلاب اسلامي است.

وي 9دي را روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت دانست و افزود: بصيرت و بينش بالاي ملت بيدار ايران اسلامي فتنه، فتنه‌گران را در نطفه خاموش كرد.

حجت الاسلام موسوي با اشاره به اينكه فتنه‌گران با اساس اسلام مخالف بودند، گفت: فتنه‌گران فريب خورده و اعمال استكبار مي‌خواستند با خدشه‌دار كردن ولايت به اسلام ناب محمدي ضربه زنند.

وي، ولايت را هديه‌اي الهي دانست و با بيان اينكه حكومت جمهوري اسلامي ايران بعد از حكومت امام علي (ع) دومين حكومت اسلامي شعيه در تاريخ جهان است، گفت: امروز دشمنان مي‌خواهند با خدشه‌دار كردن اصل ولايت فقيه به نظام جمهوري اسلامي ايران ضربه زده تا بتوانند به اهداف شوم خود دست يابند.

مسئول دبيرخانه كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد لرستان با تاكيد بر ضرورت هوشياري عموم مردم نسبت به دسيسه شوم دشمنان، گفت: كساني كه مورد تعريف و تحسين اعمال استكبار قرار گيرند به فرموده امام خميني (ره) اصول ديني و اعتقادي اسلام را نفهميده‌اند.

در ادامه اعضاي كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد و دبيرخانه كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد لرستان در اين تجمع در بيانيه‌اي اعلام كردند: ما اعضاي كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد لرستان به عنوان فرزندان مسجد با تمام توان و قدرت از ولايت فقيه جمهوري اسلامي و مكتب تشيع دفاع مي‌كنيم و اجازه نمي‌دهيم كوچك‌ترين خدشه‌اي به آرمان‌هاي ما وارد شود.

در ادامه اين بيانيه افزوده شده است: ما اجازه هيچ‌گونه سوء استفاده را به دشمن نداده و هركس در هر پست و مقام كه باشد، در صورتي كه از دشمنان تعريف كند دور آن را خط بطلان مي‌كشيم

تعداد بازديد:1467 آخرين تغييرات:89/10/10
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر