جمعه 27 مهر 1397 - 9 صفر 1440 - 19 اكتبر 2018
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

دشمن در صدد حذف ولايت است

دشمن در صدد حذف ولايت است

مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: دشمن در صدد حذف ولايت مطلقه فقيه است.

 


به گزارش خبرگزاري فارس از ازنا، حجت‌الاسلام عليرضا كرمي عصر امروز در مراسم توديع و معارفه مسئول نمايندگي ولي‌فقيه در ناحيه مقاومت شهرستان ازنا گفت: سه نعمت است كه سبب پيروزي انقلاب و تداوم و سربلندي ايران در سه دهه بوده و به ملت ما عزت و سربلندي بخشيده است.
وي استقامت همراه با بصيرت را يكي از سه نعمت الهي دانست و اظهار داشت: اگر بصيرت نباشد انسان سقوط مي‌كند و از قافله هدايت شدگان باز مي‌ماند و علت اينكه جامعه اسلامي ما موفق بوده، با بصيرت بودن مردم است.

مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان دومين نعمت را عدم نزاع و جدل بر سر مسائل مختلف دانست و گفت: امر رهبري و ولايت سومين نعمت خداوند بر ملت ايران است كه دشمنان تلاش دارند اين لطف الهي را از ما بگيرند اما نمي‌دانند كه محبت ولايت در قلب ما سخت ريشه افكنده و به راحتي كنده نمي‌شود.
حجت‌الاسلام كرمي در ادامه با بيان اينكه از آنجايي كه دشمن در صحنه‌هاي نظامي و رويارويي جنگ تحميلي نتوانست توفيقي حاصل كند، گفت: دشمن دائم به فكر توطئه عليه ايران اسلامي از طريق جنگ نرم است.

وي هوشياري ملت ايران را در جنگ نرم وظيفه دانست و افزود: مسلمانان در اين زمينه بايد موضع‌گيري‌هاي مناسبي داشته باشند.
در ادامه مراسم از خدمات حجت‌الاسلام حسين عبدالله‌پور در دوران تصدي در حوزه نمايندگي ازنا تقدير و حجت‌الاسلام مهدي نيري‌راد به عنوان مسئول جديد نمايندگي ولي‌فقيه در ناحيه مقاومت ازنا معرفي شد.

تعداد بازديد:765 آخرين تغييرات:89/10/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر