یکشنبه 15 تير 1399 - 13 ذي القعده 1441 - 5 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

افزايش قيمت‌ها كمتر از پيش‌بيني‌ها است

افزايش قيمت‌ها كمتر از پيش‌بيني‌ها است

فرماندار نظرآباد اعلام كرد: با همكاري نزديك و سازنده مردم و اصناف ميزان افزايش قيمت‌هاي ناشي از اجراي هدفمندكردن يارانه‌ها به مراتب كمتر از پيش‌بيني‌ها است.


 

سيدابراهيم كسائيان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نظرآباد اظهار داشت: اجراي قانون هدفمند‌كردن‌ يارانه‌ها به ويژه در بخش حامل‌هاي انرژي تأثيرات مثبت بسياري براي كشور به همراه دارد كه رئيس‌جمهوري و مسئولان ستادهاي مربوطه اين مزيت‌ها را براي مردم تشريح كرده‌اند.

وي تصريح كرد: خوشبختانه با اطلاع‌رساني‌هاي انجام شده، مردم و مديران واحدهاي صنفي و صنعتي در سراسر كشور نسبت به آثار مثبت اجراي اين طرح بزرگ آشنا و همكاري‌هاي بسياري با دستگاه‌هاي دولتي داشته‌اند.

اين مسئول در پاسخ به سؤالي مبني بر اينكه فرمانداري نظرآباد چه تمهيداتي براي كنترل قيمت‌ها انجام داده است؟ گفت: قيمت‌ تمامي كالاها و خدمات بر اساس مصوبات ستاد هدفمندكردن يارانه‌ها و يا ديگر دستگاه‌هاي مسئول تعيين شده و تاكنون افزايش قيمت خارج از ضابطه در نظرآباد مشاهده نشده است.

كسائيان با تقدير از دستگاه‌هاي نظارتي در اين شهرستان گفت: نظارت‌هاي شبانه‌روزي بر نحوه عرضه كالا و خدمات در نظرآباد به صورتي است كه با مشاهده كوچك‌ترين تخلف احتمالي، پرونده متخلفان به مراجع ذي‌ربط ارسال و برخوردهاي قاطع قانوني با آنها صورت مي‌گيرد.

وي ادامه داد: به همين دليل كه شيب افزايش قيمت‌ها در نظرآباد به طور كامل كنترل شده بوده و بازرسان و ماموران دستگاه‌هاي ربط، نظارت‌هاي خود را تا پس از عيد نوروزي ادامه خواهند داد.

فرماندار شهرستان نظرآباد خاطرنشان كرد: خوشبختانه با تلاش و همكاري مردم و مديران واحدهاي صنفي و صنعتي، افزايش قيمت‌ها به مراتب كمتر از پيش‌بيني‌ها است.

كسائيان افزود: به همين دليل آثار مثبت هدفمندكردن‌ يارانه‌ها به طور قطع زودتر در زندگي و معيشت مردم تاثير خواهد گذاشت.

وي با تاكيد بر اينكه مردم بايد نظارت جدي‌تري بر قيمت‌ها داشته باشند، گفت: تقاضاي دستگاه‌هاي نظارتي از مردم اين است كه با مشاهده كوچك‌ترين تخلفي در افزايش قيمت‌ها و يا كم‌فروشي، موضوع را در كمترين زمان به واحدهاي نظارتي اطلاع دهند.

كسائيان تاكيد كرد: به طور قطع در كمترين زمان ممكن به پرونده شكايت‌هاي مردم رسيدگي خواهد شد.

تعداد بازديد:958 آخرين تغييرات:89/10/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر