سه شنبه 2 بهمن 1397 - 16 جمادي الاول 1440 - 22 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

روند پرسپوليس رو به رشد است

روند پرسپوليس رو به رشد است

مهاجم پرسپوليس روند اين تيم را خوب و رو به رشد توصيف كرد.

 


وحيد هاشميان در گفت و گو با خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس به آنتاليا اظهار داشت: اينتراخت فرانكفورت امسال يكي از تيم هاي قدرتمند و خوب بوندس ليگا است. يك گل زود هنگام خورديم ولي بازيكنان روحيه شان را از دست ندادند.

وي اضافه كرد: بازي بسيار خوبي انجام داديم و اگر در ضربات پنالتي بدشانس نبوديم مي توانستيم پيروز شويم. جدا از نتيجه بايد به بازي خوب و با تعصب بازيكنان توجه و اشاره كرد.

هاشميان درباره اين كه پرسپوليس تا چه انداره با گذشته تفاوت كرده، گفت: چند مسابقه پرسپوليس را ديده بودم. مقابل فرانكفورت تيم، جدي و مصم در دفاع و حمله حضور داشت و روند پرسپوليس رو به رشد است.

وي درباره از دست دادن ضربه پنالتي در اين ديدار تاكيد كرد: در ضربات پنالتي اين اتفاقات مي افتد و ضربه من هم به تير دروازه برخورد كرد.
 
اين مهاجم درباره ميزان آمادگي اش به خبرنگار اعزامي فارس گفت: وضعيتم هر روز بهتر مي شود. تمام تلاشم اين است كه از نظر آمادگي فكري و جسمي خودم را به شرايط خيلي خوب برسانم و به پرسپوليس كمك كنم.

هاشميان در خصوص اين كه براي براي صدور كارت بازي اش بايد از باشگاه بوخوم تسويه حساب بگيرد، عنوان كرد: اين موضوع را از باشگاه بپرسيد اما مشكلي براي بازي كردن ندارم.

تعداد بازديد:854 آخرين تغييرات:89/10/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر