چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 22 ذي الحجه 1441 - 12 آگوست 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

هدفمندي يارانه‌ها ساماندهي اقتصاد كشور است‌

هدفمندي يارانه‌ها ساماندهي اقتصاد كشور است‌

امام جمعه تالش گفت: اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها ساماندهي و تحول عظيم در اقتصاد كشور است.

 


به گزارش خبرگزاري فارس از تالش، حجت‌الاسلام حسين انصاري‌پيرسرايي امروز در نماز جمعه اين شهر با اشاره به اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها اظهار داشت: هدفمندي يارانه‌ها داراي اثرات بسيار مثبتي در جامعه است.

وي گفت: برخلاف تبليغات منفي بيگانگان و رسانه‌هاي وابسته در مورد عواقب اين قانون، امروز شاهد اجراي رضايتمند و بسيار مطلوب آن هستيم.

امام جمعه تالش هدفمندي يارانه‌ها را يك قانون كارشناسانه و داراي هدفي با تحول در اقتصاد و اشاعه عدالت اقتصادي دانست.

انصاري‌پيرسرايي اظهار داشت: هدفمندي يارانه‌ها يك طرح بزرگ اقتصادي در كشور است كه موجب توسعه كشور در تمام زمينه‌ها مي‌شود.

وي در ادامه با تبريك سالروز ولادت امام باقر (ع) گفت: سيره زندگي اين امام همام چراغ راهنما و هدايتگر براي جوانان و آحاد مسلمانان است.

خطيب جمعه تالش با اشاره به مقاله توهين روزنامه اطلاعات به امام راحل در سال 56 خاطرنشان كرد: يكي از حوادث مهم انقلاب، قيام 19 دي ماه 56 قم بود كه بايد علل، چگونگي، پيامدها و واكنش‌ها، بازتاب‌ها، جايگاه و نتايج آن عميقٱ مورد بررسي و تحقيق علمي و منصفانه قرار گيرد و به اين نسل انتقال داده شود.

انصاري‌پيرسرايي اضافه كرد: نخستين حركت اعتراض‌آميز در برابر انتشار مقاله موهن در روزنامه اطلاعات، توسط روحانيت و مردم قم شكل گرفت.
وي با بيان اينكه قيام 19 دي با مظلوميت شهدا و حركت روحانيت و مردم به بار نشست و حركت‌ساز شد، بيان داشت: پيام حضرت امام (ره) روح تازه‌اي در كالبد مجروح ملت دميد و انقلاب آهنگ و شتاب تازه‌اي به‌خود گرفت و ويژگي خاص قيام 19 دي شركت و همكاري تمام اقشار مردم بود كه با رهبري روحانيت شكل گرفت.

امام جمعه تالش در ادامه با اشاره به هفته بصيرت افزود: حضور با شكوه مردم در روز 9دي سال 88 مشت محكمي بر پيكر تبليغات واهي بود و ملت عزيز ايران همواره حافظ نظام و انديشه‌هاي حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري هستند.

وي بصيرت را مهم‌ترين عامل عبور از فنته‌ها دانست و اظهار داشت: بصيرت به معناي نور است.

انصاري‌پيرسرايي با اشاره به ضرورت حفظ حجاب در جامعه تصريح كرد: رضاخان ملعون با كشف حجاب در دوران منحوس پهلوي به دنبال حذف حجاب از جامعه بود.
وي افزود: پايه و اساس نطام جمهوري اسلامي ايران بر اسلام استوار بوده و رعايت حجاب در جامعه بر همه واجب است.

خطيب جمعه تالش از نيروي انتطامي خواست تا با بدحجابي و بي‌حجابي در جامعه برخورد كند و به اين قشر تذكر دهد تا اين مسئله ريشه‌كن شود.

تعداد بازديد:904 آخرين تغييرات:89/10/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر