چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

راه‌اندازي موج‌شكن هاله در عسلويه

راه‌اندازي موج‌شكن هاله در عسلويه

بخشدار عسلويه از راه‌اندازي موج‌شكن هاله در عسلويه با اعتبار 80 ميليارد ريال خبر داد.

 


به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، عبدالله نادري شامگاه دوشنبه در بازديد از پروژه موج‌شكن هاله در بندر عسلويه اظهار داشت: ارائه خدمت به مردم مناطق مختلف از وظايف مسئولان است و دولت نهم و دهم بيشترين حجم خدمات‌رساني را در مناطق محروم داشته‌اند.

وي افزود: كارهاي ارزنده و عام‌المنفعه بسيار زيادي در بخش عسلويه انجام شده و دولت اعتبارات زيادي براي عمران و آباداني منطقه اختصاص داده است.

بخشدار عسلويه خاطرنشان كرد: تصميم دولت در احداث موج‌شكن در بندر عسلويه در واقع با هدف محروميت‌زدايي و توسعه منطقه صورت گرفته و بدون شك بهره‌برداري از اين اسكله و موج‌شكن، نقش بسزايي در رونق و آباداني منطقه و معيشت مردم و اشتغال‌زايي ايفا مي‌كند.

نادري از راه‌اندازي موج‌شكن هاله در عسلويه با اعتبار 80 ميليارد ريال خبر داد و عنوان داشت: اين موج‌شكن با اعتبار 80 ميليارد ريال و با مساحت 11 هكتار در حال ساخت است كه راه‌اندازي اين طرح از مهم‌ترين آرزوهاي مردمي است.

وي از پيشرفت فيزيكي 80 درصد اين اسكله خبر داد و بيان داشت: در شرايط فعلي اين اسكله بالغ بر 80 درصد پيشرفت فيزيكي دارد كه پيش‌بيني مي‌شود در مدت پنج ماه آينده به بهره‌برداري برسد.

بخشدار عسلويه در ادامه با اشاره به نعمت خدادادي ساحل و ظرفيت‌هاي منطقه نايبند در جذب گردشگري گفت: تامين زيرساخت‌ها در راستاي تحقق اهداف منطقه بسيار مهم و ارزشمند است و شاهد تلاش زيادي در توسعه زيرساخت‌هاي منطقه هستيم.

نادري در ادامه با تاكيد بر اهميت اين اسكله در حال ساخت اظهار داشت: قطعاً با احداث و توسعه اين موج‌شكن و با بهره‌گيري از توان و سرمايه‌گذاري بخش خصوصي مي‌توان در راستاي جذب گردشگري و ارائه خدمات مطلوب به آنها موفق بود.

وي افزود: عسلويه داراي قابليت‌هاي زيادي براي پيشرفت بيشتر است و وجود منابع عظيم نفت و گاز در منطقه بر اهميت اين منطقه افزوده است و بايد تلاش بيشتري براي رشد و توسعه منطقه از خود نشان دهيم.

نادري همچنين با تقدير از زحمات مسئولان قرارگاه خاتم‌الانبياء و پيمانكار پروژه ادامه داد: بايد تلاش براي بهره‌برداري هر چه سريع‌تر اين طرح بيشتر شود و ما آماده همه نمونه همكاري هستيم.

در ادامه مسئولان شركت عمران ساحل نيز ضمن تقدير از توجه بخشدار، خواستار رفع موانع براي اجراي هر چه زودتر اين طرح شدند.

تعداد بازديد:837 آخرين تغييرات:89/10/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر