چهارشنبه 28 شهريور 1397 - 9 محرم 1440 - 19 سپتامبر 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

ترجيح مي‌دهم با استراليا روبرو شويم

ترجيح مي‌دهم با استراليا روبرو شويم

مربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: ترجيح مي‌دهم با استراليا ديدار كنيم تا كره جنوبي سرحال.

 


به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از دوحه، عليرضا منصوريان پس از پيروزي 2 بر يك برابر عراق گفت: خوشحالم كه ضربه كاشته مبعلي گل شد و توانستيم با پيروزي بازي را پشت‌سر بگذاريم.

وي ادامه داد: عراق فوتبال خوب و تكنيكي انجام داد و با شناخت كافي از بازيكنان ايران به ميدان آمد. حتي سرمربي اين تيم زماني كه بازيكنان ايران قصد ورود به زمين را داشتند به سمت جاسم كرار دويده و اطلاعات بازيكنان را از وي مي‌گرفت.

منصوريان تأكيد كرد: نبايد مغرور شويم و احساس كنيم كه قهرمان شديم چرا كه در سال 96 در بازي اول باختيم اما در نهايت به جمع چهار تيم صعود كرديم.

مربي تيم ملي افزود: بايد مقابل كره شمالي كار را تمام كنيم تا در بازي با امارات با تركيبي متفاوت به ميدان برويم چرا كه 2 روز بعد از بازي مقابل امارات بايد در مرحله يك چهارم ديدارمان را برگزار كنيم.

وي در پاسخ به اين سؤال كه ترجيح مي‌دهيد در مرحله يك چهارم نهايي با كره جنوبي بازي كنيد يا استراليا، گفت: فرقي ندارد چون هر دو تيم‌هاي خوبي هستند اما استراليا به دليل اينكه مدافعانش مسن‌تر هستند تيم كندي است كه حتي هند هم آنها را تهديد كرد. من ترجيح مي‌دهم با استراليا ديدار كنيم تا كره جنوبي سرحال.

منصوريان ادامه داد: خلعتبري يكي از بهترين بازيكنان ايران است زماني كه قصد داشت وارد ميدان شود نزد او رفته و تجربياتم را به او منتقل كردم. حتي كريم انصاري‌فرد هم قبل از ورود به زمين قول گلزني داده بود.

وي در مورد مسعود شجاعي و مشكلاتي كه برايش به وجود آمد، گفت: شجاعي در طول بازي دو ضربه محكم خورد به عقيده پزشك تيم ملي قند خونش دچار افت شد. در پايان بازي به دكتر تيم گفتم به سمت شجاعي برود تا اين بازيكن از حال نرود.

تعداد بازديد:874 آخرين تغييرات:89/10/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر