چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 15 جمادي الثاني 1440 - 20 فوريه 2019
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

بخت تان را با يک کليک باز کنيد

بخت تان را با يک کليک باز کنيد

تا بحال شده در زندگي تان به مشکلاتي بر بخوريد که نتوانيد آن را حل کنيد .

 
تا بحال شده در زندگي تان به مشکلاتي بر بخوريد که نتوانيد آن را حل کنيد . احساس کنيد گره به کارتان افتاده و براي حل آن تمام راهها را آزمايش کرده باشيد و نتيجه نگيريد .
مثلا بيماري داشته باشيد که پزشکان از علاج آن نااميد شده اند يا با آنکه از سن ازدواجتان گذشته است اما هنوز مورد دلخواه را نيافته باشيد ، در اين هنگام اگر کسي بيايد و به شما بگويد جايي را مي شناسم که با يک سر کتاب مشکلت را حل مي کند شما چه مي کنيد؟
بگويد : کارش تضميني است، يکي از همسايه ها ي ما با يک نسخه بختش باز شد و چه شوهري گيرش اومد...يا با حل کردن يک نبات در آب بيمارش خوب شد ،شما هم وسوسه مي شويد تا شماره بگيريد و آزمايش کنيد يا حرف را عوض مي کنيد؟
 
بيشترما انسان ها به هرچه بوي ماورائي بدهد علاقه منديم ،شايد جنبه ي مجهول بودن آن است که برايمان جاذبه ايجاد مي کند. داستان ها و نقل قول هاي زيادي هم شنيده ايم از زندگي افرادي که با مجاهدت ،مراقبت از نفس و سير و سلوک به قدرت هايي رسيده اند که با علوم تجربي قابل تعريف نيست و در اين گفتار نمي گنجد . نكته قابل توجه اين كه شما نمي‌توانيد هيچ‌يك از اين افراد را بيابيد كه بخواهند از قدرت خود، استفاده مادي ببرند و مردم را به عبارتي سركيسه كنند‌.  اما زيادند آن هايي که راه را به اشتباه مي روند و با استفاده از نياز مردم  و سادگي آن ها پول هاي زيادي به جيب مي زنند . و در صورت حل نشدن مشکل ، تقصير را به گردن مشتري مي اندازند يا دوباره چاله اي نو مي کنند.
مشكل از آنجا آغاز مي‌شود كه گروهي، از اعتقادات مردم و احساس نيازشان سوءاستفاده كنند و آنها را بازيچه و وسيله شيادي و بهره‌جويي‌هاي خود قرار دهند؛ يا عده‌اي بخواهند بدون زحمت و پيمودن مسير صحيح، تنها با استفاده از قرآن گشايي، آينه‌بيني، كف بيني، طلسم گشايي و مانند آن، مشكلات خود را برطرف كنند‌.
توسل به قرآن و ائمه معصومين‌(ع) براي رفع گرفتاري‌ها و مشكلات از زمان هاي قديم  در بين مردم رواج داشته است‌. بسياري از مردم براي مشکلاتشان ائمه ي اطهار را واسطه قرار مي دهند و با توسل به آن ها مي توانند به نتيجه برسند. هر يك از ما ممكن است بارها در زندگي خود و يا بستگان و آشنايان چنين مواردي را تجربه كرده باشيم‌.
اصولا زماني که به مشکلي حل نشدني بر مي خوريم سعي مي کنيم به هر دري بزنيم تا شايد پاسخي بشنويم. همه ي ما تا به حال شنيده ايم که حتي بعضي از ارامنه ي  کشور مان به شفا دهي حضرت عباس اعتقاد داشته و روز تاسوعا خرج مي دهند و ...اين اعتقادات که پشتوانه ي ديني دارد و در هنگام بروز مشکلات قدرت تحمل انسان را بالا مي برد ،موضوع بحث ما نيست .
فال
مشكل از آنجا آغاز مي‌شود كه گروهي، از اعتقادات مردم و احساس نيازشان سوءاستفاده كنند و آنها را بازيچه و وسيله شيادي و بهره‌جويي‌هاي خود قرار دهند؛ يا عده‌اي بخواهند بدون زحمت و پيمودن مسير صحيح، تنها با استفاده از قرآن گشايي، آينه‌بيني، كف بيني، طلسم گشايي و مانند آن، مشكلات خود را برطرف كنند‌.
 
طبيعي است که راه ميانبر و کوتاه تر را بر مسير طولاني و گاهي ناهموار ترجيح دهيم ، ما انسان ها هم دوست داريم به آساني و با گذراندن حداقل سختي به خواسته هايمان برسيم و طبيعي است که به دنبال راه ميانبر بگرديم اما مشکل اينجاست که بسياري از اين راه ها نه تنها مسير را کوتاه نمي کند بلکه مقصد را کاملا تغيير داده و زندگي مان را دچار مشکلي اساسي تر مي کند.براي مثال اگر به جاي گذراندن چند سال از زندگي زناشويي ، گذشت در مواقع لزوم و پيمودن مسير صميميت و يکي شدن بخواهيم با به وجود آمدن اولين مشکل و بدون آزمايش راه هاي مختلف با حل کردن يک قرص در آب و خوراندن آن به همسرمان  رفع مشکل کنيم، نه تنها مشکلمان رفع نمي شود بلکه ممکن است به مشکلي ديگر بر بخوريم.
فال
با توجه به مدرن شدن مشکلات و ناهنجاري ها به مدد تکنولوژي جديد ، امروزه با يک جستجوي مختصر در اينترنت به راحتي مي توانيد مهره ي مار داشته باشيد ، آدمي باشيد با کار هاي غير معمولي و يا نسخه اي براي ايجاد محبت! به دست آوريد. اشتباه نکنيد منظورم مقالات بخش خانواده نيست که سعي دارد به شما از طريق ارايه ي راه کار و آموزش مهارت هاي لازم کمک کند تا در مسير زندگي تان موفق شويد !!! منظور صحبت ما سايت هايي است که نرم افزار هاي فال قهوه ارائه مي دهند و به طرق مختلف سعي در گمراه کردن مردم و به خصوص جوانان_ بخاطر همان سادگي و بي تجربگي شان_ دارند ، سايت هايي که آينده را پيش بيني کرده و به گفته ي خود براي مشکلات پيش بيني شده راه حل ارائه مي دهند. با آوردن جملاتي مثل با يک کليک بختتان باز مي شود و يا بهترين زندگي با آموزش هاي ما ابتدا مشتري را جلب کرده و سپس با دادن شماره حساب  مي خواهند با واريز پول به آن ، در آدرس ايميل خود راهکارهاي معجزه آسا ي آن ها را بخوانيد.
گاهي فراموش مي کنيم پروردگار عالم دنيا را بر اساس قواعد علت و معلولي بنيان کرده اند و هيچ چيز عالم بدون علت به وجود نمي‌آيد ، لذا رمز و راز موفقيت‌ها در گرو پيمودن مقدمات و علت‌ها براي رسيدن به مقصد و هدف است‌.
در همه ي مناطق جهان چنين گرايشاتي وجود دارد اما در ممالک شرقي به خاطر نوع خاص اعتقادات و آداب و رسوم واسطوره ها و افسانه هايشان ، پررنگ تر ديده مي شود . در کشور ما توجه به اين قبيل موضوعات و علاقه به جادو و جنبل، آينه‌بيني و كف‌بيني و مانند آن نا پسند تر است چراکه ما مفتخر به پذيرش ديني هستيم که طرفدار عقل و منطق است ، ديني که طلب علم براي بالابردن قدرت تفكر و آموختن روش‌هاي صحيح حل مشكلات و براي دستيابي به زندگي بهتر را بر هر مرد و زن مسلماني واجب مي‌داند.
 
به فرزندانمان بياموزيم که براي خوشبختي و به دست آوردن موفقيت بايد تلاش کنند. ياد دهيم که همه چيز به اراده ي خداست و اراده ي او بر اين است که انسان اختيار داشته باشد و هر لحظه انتخاب کند و زندگي هر کس نتيجه ي انتخاب هايش مي باشد و خودمان بهترين الگو براي آن ها باشيم.
 
تبيان - ندا داوودي 
تعداد بازديد:1335 آخرين تغييرات:89/10/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر