پنج شنبه 26 تير 1399 - 24 ذي القعده 1441 - 16 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

كره‌شمالي هميشه دردسرساز بوده است

كره‌شمالي هميشه دردسرساز بوده است

مشاور سرمربي تيم‌ ملي گفت: كره‌شمالي هميشه براي فوتبال ايران دردسرساز بوده است.


به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از دوحه، كريم باقري در مورد شرايط تيم ملي عنوان كرد: خوشبختانه همه چيز خوب پيش مي‌رود. بازي نخست كه خيلي حساس بود را به خوبي پشت سر گذاشتيم و پيروز شديم. پس از بازي با عراق تمرينات خوبي انجام داديم و نقاط ضعفي كه در اين ديدار داشتيم را به بازيكنان گوشزد كرديم.

مشاور سرمربي تيم ملي تاكيد كرد: بازيكنان بايد از فضاي بازي با عراق بيرون بيايند و تنها به پيروزي مقابل كره‌شمالي در ديدار فردا فكر كنند. اين تيم هميشه براي فوتبال ايران درد سرساز بوده است، اما مطمئنم بازيكنان قدر اين تورنمنت را مي‌دانند و موفق خواهند بود.

باقري در مورد اينكه شايعه شده بود، اختلافاتي بين بازيكنان و كادرفني وجود دارد، تاكيد كرد: اصلاً اين طور نيست. شما در بازي با عراق ديديد كه همه بازيكنان و كادرفني پس از پيروزي يكدل و خوشحال بودند و مشكلي وجود نداشت. همه بايد اين طور فكر كنند كه تنها براي ايران مي‌جنگند و براي سربلندي ايران تلاش كنند.

وي در مورد تيم هاي صعود كننده از گروه ايران گفت: خيلي سخت است كه از حالا تيمي را صعود كننده بدانيم. همه تيم‌ها براي صعود مي‌جنگندند و در گروه ما هم اگر عراق شكست خورد، نبايد اين تيم را بدون شانس تلقي كنيم.

وي در مورد سرما خوردگي برخي بازيكنان گفت: اين موضوع طبيعي است و در اين شراط آب و هوايي بيماري هم بيشتر مي‌شود. در مجموع مشكل خاصي نيست و پزشكان در اختيار ملي‌پوشان هستند.

كاپيتان سابق تيم ملي در مورد ارزيابي‌اش از جام پانزدهم گفت: چند تيم مانند اردن، سوريه و ازبكستان نتايج خوبي كسب كردند كه هيچ كس فكر آن را نمي‌كرد، اما فوتبال است و اتفاقات آن را نمي‌شود پيش بيني كرد.

تعداد بازديد:1042 آخرين تغييرات:89/10/24
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر