پنج شنبه 31 خرداد 1397 - 7 شوال 1439 - 21 ژوئن 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

ايران و كره‌جنوبي فيناليست مي‌شوند

ايران و كره‌جنوبي فيناليست مي‌شوند

سرمربي اسبق تيم ملي عربستان گفت: فوتبال قابل پيش‌بيني نيست اما روي كاغذ مي‌توانم بنويسم كه ايران و كره‌جنوبي فيناليست مي‌شوند.

 


اتو فيستر در گفت و گو با خبرنگار اعزامي فارس به دوحه در مورد جام ملت هاي آسيا اظهار داشت: جام ملت هاي آسيا هميشه مهم و حساس بوده است. من تجربه حضور در اين تورنمنت با عربستان را داشته ام. شايد در دوحه شكل بازي ها فرق كرده باشد اما همه تيم ها به فكر پيروزي و كسب قهرماني هستند و مي خواهند با جام به كشورهاي خود بازگردند. هيجان در اين رقابت ها بالاست.

وي در مورد بازي ايران و عراق عنوان كرد: به نظر من تا اينجاي مسابقات فقط بازي ايران و عراق خوب و فني بود و ساير مسابقات هنوز چيز خاصي نداشته است. در اين مسابقه جدال فيزيكي و جسماني بالا بود.

سرمربي اسبق تيم عربستان در ادامه گفت و گو با خبرنگار اعزامي فارس به دوحه گفت: نيمه اول بازي ايران و عراق تيم عراق در خلق موقعيت و سبك بازي بهتر بود اما در نيمه دوم شرايط عوض شد و ايران بهتر بازي كرد. گل دوم ايران را ديدم و لذت بردم چون عالي بود.
وي در مورد اينكه ايران در اين دوره از مسابقات چه نتيجه اي خواهد گرفت، اظهار داشت: ايران در هر مسابقه اي كه شركت كند هميشه جز بهترين و آماده ترين هاست و هميشه كانديداي قهرماني به شمار مي رود.

اين مربي تصريح كرد: در فوتبال چيزي قابل پيش بيني نيست. فكر مي كنم كره جنوبي رقيب جدي براي ايران است و روي كاغذ مي توانم بگويم كه ايران و كره جنوبي فيناليست مي شوند. من از فوتبال ايران اطلاعات خوبي دارم حتي در يك مقطع از طريق يكي از دوستانم به من پيشنهاد شد براي سرمربيگري به استقلال بيايم.

فيستر در پاسخ به اين سوال كه تجربه مربيگري در عربستان را دارد و فكر مي كند چرا عربستان در اين جام موفق نبود، گفت: نمي دانم اين چه عادت بدي است كه سريع سرمربي در اين كشور تغيير پيدا مي كند. اين ايده و تفكر در عريستان وجود دارد كه وقتي تيم فردا بازي دارد مربي بايد برنده مسابقه باشد اما در فوتبال برد و باخت و تساوي هست. بايد شكست را در فوتبال تحمل كرد. يك تيم هميشه نمي تواند پيروز باشد. در فوتبال يك روز مي بري و يك روز مي بازي اما اين طرز تفكر در عربستان وجود ندارد.

تعداد بازديد:845 آخرين تغييرات:89/10/24
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر