یکشنبه 3 شهريور 1398 - 23 ذي الحجه 1440 - 25 آگوست 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

جواب تدبيرمان را گرفتيم

جواب تدبيرمان را گرفتيم

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت:‌ برابر كره‌شمالي با حوصله بازي كرديم و در نيمه دوم تدبيرمان جواب داد.

 


به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از دوحه، افشين قطبي پس از برتري يك بر صفر مقابل كره شمالي و صعود به مرحله بعد اظهار داشت: از همان ابتداي ورود در جام ملت‌هاي آسيا هدفمان موفقيت و قهرماني در اين رقابت‌ها بود.

وي ادامه داد: بازي با تيم‌هايي مانند كره شمالي بسيار سخت است چون آنها به سختي و بسيار فشرده دفاع مي‌كنند. امروز چهار تغيير در تركيب تيم ملي نسبت به بازي‌هاي گذشته داشتيم. زماني كه اين تغييرات را در تيم داريم فشار زيادي متحمل مي‌شويم چون براي هماهنگي بازيكنان به زمان نياز داريم.

قطبي تصريح كرد: با تيم‌هايي مانند كره شمالي چاره‌اي جز با حوصله‌ بازي كردن نداريم. نيمه اول بازيكنان ما احساسي شدند و به خوبي نتوانستند ميانه ميدان را در اختيار بگيرند و از جناحين نفوذ كنند. البته آنها نيز راه‌هاي نفوذ ما را بسته بودند اما در نيمه دوم تدبير ما جواب داد و به گل رسيديم.


سرمربي تيم ملي گفت: كره شمالي همان تيمي است كه برزيل در جام جهاني 30 دقيقه نتوانست توپي را وارد دروازه آنها كند. گروه ما گروه بسيار سختي بود. ما مقابل كره شمالي تهاجمي بازي مي‌كرديم اما آنها دفاع مي‌كردند. حتي داور هم گل سالم ما را در نيمه اول مردود اعلام كرد.
وي در مورد صعود ايران به مرحله بعد عنوان كرد: فكر كنم در يك چهارم نهايي روز‌هاي سختي را داشته باشيم چون بازي‌ها با مرحله گروهي تفاوت دارد.
قطبي در مورد مصاحبه چاپ شده از قول نكونام در يكي از روزنامه‌هاي قطري گفت: من آن مصاحبه را نديدم و نخواندم اما مي‌دانم كه رسانه‌ها در ايران از تيم ملي حمايت مي‌كنند. خبرنگاران ايراني را همكاران خود مي‌دانيم و سعي مي‌كنيم حاشيه‌اي وارد تيم نشود.تعداد بازديد:895 آخرين تغييرات:89/10/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر