سه شنبه 2 بهمن 1397 - 16 جمادي الاول 1440 - 22 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ايران و جهان

انهدام باند سارقان موتورسيكلت

انهدام باند سارقان موتورسيكلت

انهدام باند سارقان موتورسيكلت در فهرج، 2 كشته حاصل انحراف به چپ يك دستگاه پرايد و ... از مهم‌ترين خبرهاي كوتاه از حوادث استان كرمان است.

 


محمد زماني فرمانده انتظامي شهرستان فهرج در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فهرج اظهار داشت: با تلاش كاركنان انتظامي فهرج باند سارقان موتورسيكلت در فهرج شناسايي و متلاشي شد و تا كنون اعضاي اين باند به چندين فقره سرقت در سطح اين شهرستان اعتراف كردند. اين باند در شش ماه گذشته تاكنون اقدام به سرقت موتورسيكلت كرده است.

وي با اشاره به اعترافات اعضاي اين باند كه موتورسيكلت‌هاي فاقد تجهيزات حفاظتي را به راحتي سرقت مي‌كردند، بيان داشت: از شهروندان فهرجي درخواست دارم، هنگام ترك وسايل نقليه، آن‌ها را به قفل و تجهيزات حفاظتي مجهز كنند.

زماني تصريح كرد: از اعضاي اين باند تاكنون چهار متهم دستگير شده است.


* 2 كشته حاصل انحراف به چپ يك دستگاه پرايد
جانشين فرمانده پليس راه بم از برخورد سه دستگاه خودرو و كشته‌ شدن دو نفر در يك حادثه تصادف خبر داد.

مهدي ده‌يادگاري با بيان اينكه اين حادثه‌ تصادف در ساعت 19 و 30 دقيقه‌ شب اتفاق افتاد، عنوان كرد: در اثر برخورد يك دستگاه تريلر با دو دستگاه خودرو پژو و پرايد در محور بم- كرمان راننده و سرنشين خودروي پژو در محل حادثه جان باختند.

وي علت وقوع اين حادثه را انحراف به چپ خودروي پرايد عنوان كرد.

ده‌يادگاري با بيان اينكه اين دومين حادثه‌ تصادف طي 48 ساعت گذشته است كه در اين محور به وقوع پيوسته، خاطرنشان كرد: كم عرض بودن جاده‌ اين مسير موجب برخورد يك دستگاه وانت با يك دستگاه خودروي سواري شد كه در اين حادثه يك نفر كشته شد و پنج نفر مجروح شدند.

وي با اشاره به اينكه از بم تا سه‌راهي دارزين دو بانده شده، از مسئولان خواست نسبت به دوبانده كردن مابقي جاده اقدام كنند تا دوباره شاهد وقوع حوادث رانندگي در اين محور نباشيم.

* كشف 145 كيلوگرم هروئين در بم
مأموران انتظامي شهرستان بم طي سه مرحله بازرسي از يك كاميونت توقيفي، 145 كيلوگرم هروئين كشف كردند.
در بازرسي اوليه از اين كاميونت توسط مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان كرمان در شهرستان بم توقيف شده بود، 107 كيلوگرم هروئين به دست آمد.

مأموران انتظامي شهرستان بم در بازرسي فني و تخصصي از اين كاميونت موفق شدند، در دو مرحله 38 كيلوگرم هروئين جاسازي را از آن كشف و ضميمه پرونده قبلي قاچاقچي دستگير شده كنند.

تعداد بازديد:801 آخرين تغييرات:89/10/27
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر