چهارشنبه 26 دي 1397 - 10 جمادي الاول 1440 - 16 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ايران و جهان

فضاي معنوي قم متحيرم كرد

فضاي معنوي قم متحيرم كرد

استاد دانشگاه علوم اسلامي بوسني و هرزگوين با اشاره به حضور در فضاي معنوي شهر قم گفت: از فضاي معنوي قم متحير شدم و خداوند را شاكرم.

 


به گزارش خبرگزاري فارس از قم به نقل از مركز خبر حوزه، درساد روسويچ از اساتيد دانشگاه علوم اسلامي بوسني‌و هرزگوين در حاشيه بازديد از كتابخانه آيت‌الله مرعشي به سابقه مطالعاتي خويش از تاريخ تمدن و فرهنگ ملل مختلف اشاره كرد و اظهار داشت: طي مطالعات مختلف كه از فرهنگ‌ها و تمدن‌هاي مختلف داشتم، به سابقه طولاني ايران در حوزه فرهنگ و هنر پي‌برده و شروع به تحقيق در مورد آن كردم.

وي افزود: پس از مطالعات فراوان مشتاق بازديد از اين كشور شده و براي آشنايي بيشتر و بازديد نزديك وارد ايران شدم.
اين استاد دانشگاه علوم اسلامي بوسني، قم را يكي از بهترين مكان‌هايي كه تاكنون از آن بازديد داشته دانست و تصريح كرد: هنگام ورود به قم با فضاي معنوي مواجه شدم، خداوند را به خاطر اين نعمت شاكرم و هنگامي خرسندي من افزايش يافت كه از حرم مطهر حضرت معصومه‌(س) و كتابخانه آيت‌الله مرعشي نجفي بازديد كردم.

وي ادامه داد: در بازگشت به كشور خود قطعا از بازديد‌هايم براي كساني كه با آنها در ارتباطم سخن گفته و آگاهي‌هاي آنان را در خصوص ايران اسلامي به صورت حقيقي و واقعي افزايش خواهم داد.

درساد روسويچ در پايان ابراز داشت: اميدوارم كه اين ديدارها و بازديدها زمينه‌اي براي گسترش تعاملات دو ملت ايران و بوسني و هرزگوين شود.تعداد بازديد:832 آخرين تغييرات:89/11/01
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر