سه شنبه 19 فروردين 1399 - 13 شعبان 1441 - 7 آپريل 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

فتنه‌گران در برابر دين قرار گرفته‌اند

فتنه‌گران در برابر دين قرار گرفته‌اند

بخشدار جنگل شهرستان رشتخوار گفت: فتنه‌گران براي مقابله با نظام در برابر دين قرار گرفته‌اند.


به گزارش خبرگزاري فارس از رشتخوار، محمد صاحبي پيش از ظهر امروز در جلسه ستاد دهه فجر و در جمع اعضاي شوراهاي اسلامي شهر و روستاهاي بخش جنگل اظهار داشت: يوم‌الله دهه فجر بايد بسيار شكوهمندتر از سال‌هاي گذشته برگزار شود.

بخشدار جنگل گفت: برنامه‌ريزي‌ها بايد به گونه‌اي صورت گيرد كه دنياي استكبار و دشمنان انقلاب اسلامي با ديدن شكوه و عظمت راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن بيشتر به عظمت و مردمي بودن انقلاب الهي و اسلامي جمهوري اسلامي ايران پي ببرند.

وي افزود: امروز فتنه‌گران در مقابل دين قرار گرفته‌اند زيرا آنها اصل نظام را قبول ندارند، بنابراين تبعيت از ولايت راه نجات از فتنه است.
صاحبي با اشاره به اينكه دهه فجر سالروز اوج عزتمندي و تبعيت يك ملت از رهبر و ولي‌فقيه است، افزود: بايد آن را هرچه با‌شكوه‌تر ارج گذاريم.

بخشدار جنگل گفت: ملت ايران با حضور در تمام صحنه‌ها ولايت‌مداري و پايبندي خود را به ولايت فقيه و رهبري اعلام كرده و به نمايش گذاشته است.
وي بهترين نوع حكومت اسلامي را حكومت ولايي دانست و گفت: حكومت ولايي نشأت گرفته از اسلام و مخالف ظلم‌، استعمار و استكبار است.

صاحبي با اشاره به حضور جوانان در تمام صحنه‌هاي سياسي، فرهنگي و اجتماعي تصريح كرد: جوانان در هر جامعه‌اي از عناصر سازنده و اصلي جامعه به شمار مي‌روند و توجه به اين قشر توجه به جامعه براي پويايي بيشتر است.
وي گفت: بهره‌گيري صحيح از فكر و انديشه جوانان مي‌تواند گام‌هاي توسعه همه‌جانبه كشور را سرعت بخشيده كه ثمره جوانگرايي بالندگي و افتخار است.

تعداد بازديد:789 آخرين تغييرات:89/11/01
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر