دوشنبه 23 تير 1399 - 21 ذي القعده 1441 - 13 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

آموزش و پرورش پايه و اساس جامعه

آموزش و پرورش پايه و اساس جامعه

نماينده ولي‌فقيه در استان سمنان گفت: پايه و اساس جامعه آموزش و پرورش بوده و اگر دولت همه بودجه‌اش را براي آموزش و پرورش خرج كند، اسراف نيست.

 


به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، حجت‌الاسلام و‌المسلمين سيدمحمد شاهچراغي ظهر امروز در ديدار با اعضاي شوراي آموزش و پرورش منطقه اميرآباد دامغان اظهار داشت: اسلام از علم، عالم و متعلم تمجيد مي‌كند.

وي افزود: علم راه شناخت خدا را به انسان نشان مي‌دهد و آدمي را در خدمت مردم قرار مي‌دهد.

نماينده ولي‌فقيه در استان سمنان تصريح كرد: براي تكامل انسان و پاك كردن رذائل اخلاقي فقط علم‌آموزي صرف كافي نيست و اگر علم در كنار اخلاق و تعليم در كنار تزكيه باشد، بسيار عالي مي‌شود.

وي يادآور شد: شوراي آموزش و پرورش براي پيدايش ظرفيت و منابع جديدي براي آموزش و پرورش است تا با خرد جمعي، مشاركت و نظارت همگاني، شناخت آسيب‌ها و قوت‌ها در تحقق اهداف آموزش و پرورش كمك كند.

شاهچراغي گفت: بهترين خيران در جامعه خيراني هستند كه به مدارس كمك كنند و شوراي آموزش و پرورش بايد با شناسايي اين افراد از آنان در راستاي كمك بهتر به مدارس استفاده كند.

در ابتداي اين ديدار، ابوالفضل اميراحمدي رئيس آموزش و پرورش منطقه اميرآباد دامغان گزارشي از فعاليت‌هاي شوراي آموزش و پرورش منطقه اميرآباد دامغان ارائه كرد.

اين نشست صميمي به مناسبت هفته شوراهاي آموزش و پرورش در محل دفتر نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه سمنان صورت گرفت.

تعداد بازديد:902 آخرين تغييرات:89/11/03
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر