چهارشنبه 7 خرداد 1399 - 4 شوال 1441 - 27 مي 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

انقلاب اسلامي مدلي بي‌بديل را به دنيا عرضه كرد

انقلاب اسلامي مدلي بي‌بديل را به دنيا عرضه كرد

امام جمعه قم با اشاره به ابعاد مختلف انقلاب اسلامي ايران گفت: نظام اسلامي ايران در دنيا بي‌بديل است.

 


به گزارش خبرگزاري فارس از قم، حجت‌الاسلام سيد محمد سعيدي پيش از ظهر امروز در ديدار با اصحاب رسانه استان ايلام كه در دفتر توليت آستانه مقدسه حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد، خطاب به حاضران در اين مراسم گفت: شما پيك‌هاي رحمت الهي هستيد كه موقعيتي استثنايي از سوي خداوند متعال نصيب شما شده است.
امام جمعه موقت قم با بيان اينكه رسالتي كه حضرت محمد (ص) بر آن همت داشت منوط به حضور ايشان نيست، تصريح كرد: اگر پيامبري حضور نداشته باشد ولي رسالت ايشان محقق شود از بركت وجودي حضرت رسول (ص) است.
سعيدي در بخش ديگري از سخنان خود ايلام را شهري داراي مردم والا‌مقام و مومن دانست و خاطرنشان كرد: اين استان در مسير ولايت بوده و از بهترين و برجسته‌ترين استان‌هاي كشور است كه در هشت سال جنگ تحميلي نشان داد عشق به وطن با انگيزه‌هاي ديني در اين قوم به چه ميزان برجسته و رفيع است.
توليت آستانه مقدسه حضرت معصومه (س) خطاب به اصحاب رسانه ايلام بيان داشت: در باب توجه به ابعاد ديني به چيزي تمسك جسته‌ايد كه تمسك به چنين وسيله‌اي موجب مي‌شود كه هيچ دغدغه كار فرهنگي در اين استان ديده نشود.
وي با اشاره به برخي از پديده‌هاي ناشايست در جوامع تصريح كرد: وجود برخي مشكلات در برابر محتوا و رسالتي كه اين استان بر عهده دارد، قابل مقايسه نيست.
سعيدي در پايان سخنان خود انقلاب اسلامي ايران را نظامي بي‌بديل در جهان دانست و خاطر‌نشان كرد: در راه اين انقلاب قدم برداريد و مطمئن باشيد كه سالم‌ترين راه همين قدم برداشتن در مسير انقلاب و طرح‌هايي همچون نسيم رحمت خواهد بود.

تعداد بازديد:999 آخرين تغييرات:89/11/07
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر