سه شنبه 6 اسفند 1398 - 1 رجب 1441 - 25 فوريه 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

جوانان پشتيبان انقلابند

جوانان پشتيبان انقلابند

امام جمعه راين گفت: امروز آحاد جامعه به ويژه جوانان از انقلاب اسلامي حمايت مي‌كنند.

 


به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، حجت‌الاسلام حميد اسماعيل‌پور پيش از ظهر امروز در جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهر راين با گراميداشت ايام‌الله دهه فجر و با تاكيد بر باشكوه برگزار كردن مراسم و برنامه‌هاي اين دهه اظهار داشت: با توجه با اتفاقاتي كه اخيرا در صحنه بين‌المللي روي داده است، اهميت دادن به گراميداشت اين دهه از دو منظر در خور توجه است.

وي نخستين منظر را روند رو به تكامل و پيشرفت انقلاب اسلامي در طول 30 ساله عمر خود ذكر كرد و افزود: مايه افتخار ملت ايران است كه با توجه به اتفاقات و حوادث بسيار زيادي كه براي انقلاب اسلامي روي داده است، اين انقلاب همچنان راه سعادت، تكامل و ترقي را مي‌پيمايد.

اسماعيل‌پور با اشاره به مستحكم كردن پايه‌هاي انقلاب با توجه به ايستادگي و مقابله استكبار جهاني در برابر آن بيان داشت: انقلاب اسلامي ايران با رويكرد اسلامي و عدالت‌محوري از زمان پيدايش همواره با دشمني‌هاي جباران و مستكبران روبه‌رو بوده است، لذا پرداختن به شالوده، اساس انقلاب و محكم كردن پايه‌هاي آن از ضروريات است.

وي افزود: انقلاب اسلامي تجلي آرمان‌هاي امامي است كه با تأسي از مكتب اهل‌ بيت (ع) پايه‌هاي حكومتي را بنا نهاد كه عداوت‌هاي زيادي با آن صورت گرفت.

رئيس شوراي فرهنگ عمومي راين خصومت دشمنان با انقلاب اسلامي و مردم ايران را در مقايسه با دشمني با حكومت‌هاي اسلامي پيامبر اكرم (ص) و حضرت علي (ع) بي‌نظير خواند و خاطرنشان كرد: دشمنان پيامبر (ص) و اهل ‌بيت (ع) امكانات كنوني را در اختيار نداشتند و عمر حكومت آن‌ها به اندازه انقلاب اسلامي ايران نبود تا دشمنان بتوانند، دشمني خود را با آن‌ها تداوم ببخشند.

اسماعيل‌پور درون‌مايه و محتواي نظام اسلامي را اسلامي و مقدس با رويكردي عدالت محور خواند و تصريح كرد: پرچم رهبري اين نظام بر دوش حضرت آيت‌الله خامنه‌اي است و آحاد جامعه به ويژه جوانان از اين انقلاب پشتيباني مي‌كنند.
وي به شهادت دو دانشمند هسته‌اي كشورمان اشاره كرد و افزود: سكه شهادت دو رو دارد كه يك روي آن سعادت و رسيدن به قرب الهي براي شهيد و روي ديگر آن شقاوت و بدبختي براي دشمنان است.

اسماعيل‌پور شهادت اين دو دانشمند را نشان از برنامه‌ريزي دقيق و همه‌جانبه دشمنان به ويژه رژيم صهيونيستي براي از بين بردن نظان اسلامي ايران دانست و گفت: به فضل الهي عمق اين توطئه شناسايي و عامل آن دستگير و اين رژيم بار ديگر مفتضح شد.
وي بر با شكوه برگزار كردن برنامه‌هاي ايام‌الله دهه فجر تاكيد و تصريح كرد: بايد به گونه‌اي برنامه‌ريزي كنيم كه آحاد جامعه از نعمت انقلاب و دستاوردهاي آن غافل نشوند.تعداد بازديد:941 آخرين تغييرات:89/11/07
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر