دوشنبه 7 خرداد 1397 - 12 رمضان 1439 - 28 مي 2018
صفحه اصلي/ايران و جهان

پوزه فرعون 3 دهه به خاك ماليده شد

پوزه فرعون 3 دهه به خاك ماليده شد

 رئيس پليس پيشگيري ناجا گفت: مردم كشور مصر توانستند دست نشانده استكبار جهاني كه فرعون سه دهه بود، پوزه‌اش را به خاك بمالند.

 


به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين، بهرام نوروزي پيش از ظهر امروز در همايش روسا و فرماندهان كلانتري‌ها و پاسگاه‌هاي انتظامي فرماندهي انتظامي استان قزوين كه در سالن اجتماعات استانداري قزوين برگزار شد، اظهار داشت: حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن و نماز جمعه اين روز بي‌نظير بود و جاي تبريك به مردم كشورمان و استان قزوين را دارد.

وي ادامه داد: همچنين در اين ايام بايد پيروزي مسلمانان جهان به ويژه مردم كشور مصر را كه توانستند استكبار جهاني و دست نشانده اين استكبار كه فرعون سه دهه بوده، پوزه‌اش را به خاك بمالند و وادار به فرار كنند، تبريك گوييم.

رئيس پليس پيشگيري ناجا اضافه كرد: زماني كه سه هفته تلاش مردم مصر را مشاهده مي‌كرديم به انقلاب ما بسيار شبيه بود و اين شباهت‌ها نشان مي‌داد ايران كه وارد چهارمين دهه انقلاب شده، توانسته به لطف خداوند متعال، همت مردم و رهبري كشور در مرحله اول اين انقلاب را به منطقه خاورميانه و ان‌شاءالله به انقلاب جهاني منتهي كند.

وي افزود: شباهت پيروزي مردم مصر به نامبارك كه رهبري اسم خوبي بر روي وي گذاشتند، در يوم‌الله 22 بهمن نويدي است كه اين امر محاسبات الهي دارد به طوريكه 22 بهمن روز فرار شاه و پيروزي انقلاب با روز فرار نامبارك كه قدم اول براي پيروزي مردم مصر است، همزمان شد و بايد بيشتر و عميق‌تر به اين موضوع پرداخته شود.

نوروزي عنوان داشت: نقش رهبري در پيروزي انقلاب ما كاملا لمس مي‌شود و از روزي كه امام خميني (ره) وارد ايران شدند تا 22 بهمن اين امر مشهود بود زماني كه ايشان به ايران آمدند فرمودند مرا به بهشت زهرا ببريد تا يادي از شهدا كنم و اين در حالي بود كه هنوز حكومت نظامي بوده و تانك‌ها و گاردها در خيابان‌ها بود و در واقع ترس شهداي 17 شهريور وجود داشت.

وي تأكيد كرد: امام خميني در سخنراني در آنجا فرمودند من تو دهن دولت مي‌زنم، من دولت تعيين مي‌كنم و كمتر از 9 روز نيز امام دولت تعيين كرد.
اعلام كرد: سقوط ديكتاتور مصر تقريبا كپي‌برداري از جمهوري اسلامي است بنابراين كاري كه مي‌كنيم و تلاشي كه انجام مي‌دهيم نوعي مشاركت جهاني است.

تعداد بازديد:805 آخرين تغييرات:89/11/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر