جمعه 4 خرداد 1397 - 9 رمضان 1439 - 25 مي 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

مردم خواهان محاكمه سران فتنه

مردم خواهان محاكمه سران فتنه

نماينده مردم زاهدان در مجلس گفت: صبر انقلابي مردم سر آمده و خواهان محاكمه سردمداران فتنه هستند.

 


حسينعلي شهرياري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: متأسفانه آقايان موسوي و كروبي عاملان فتنه با بيانيه‌هايي در زمينه اهداف آمريكا كه ضربه‌هاي زيادي اخيراً از جنبش‌ها و بيداري مسلمانان و انقلابيون كشورهاي مصر، تونس، يمن و... در منطقه خاورميانه خورده‌اند در راستاي اهداف آنها حركت مي‌كنند.

وي با اشاره به انقلاب مردم فهيم مصر كه نشأت گرفته از انقلاب اسلامي ايران است، افزود: استكبار كه اكنون دچار سر‌درگمي و نگراني شده‌اند و به هر شكل ممكن درصدد انتقام‌جويي برآمده‌اند متأسفانه مزدوران فريب خورده منحرف در صف ايادي آمريكا و صهيونيست‌ها قرار گرفته و هر آنچه ديكته مي‌كنند به همراه سلطنت طلب‌ها، منافقان و عده‌اي فريب خورده غافل ديگر، هر چند اندك در خيابان‌ها حضور مي‌يابند و با شرارت و اغتشاش براي شهروندان ايجاد مزاحمت مي‌كنند.

نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي تأكيد كرد: دستگاه قضا و مسئولان انتظامي نبايد بيش از اين بردباري نشان دهند و به خواسته مردم كه همانا محاكمه آنان است با جديت مبادرت كرده تا زمينه براي ادامه اين گونه اعمال فراهم نشود.

شهرياري يادآور شد: اينان در ظاهر به حمايت از انقلاب و مردم مصر به خيابان آمده بودند در صورتي كه يك شعار هم در زمينه حمايت از مردم مصر سر ندادند بلكه شعارها همه ضد اسلام و براي رضايت استكبار و استبداد جهاني بود.
وي شديداً خواستار برخورد جدي از جانب مسئولان امنيتي، قضايي و نظامي با اين اخلالگران شد و گفت: بايد با عوامل اصلي برخورد شود تا به بهانه‌هاي مختلف ايجاد فتنه و آشوب نكنند.

نماينده مردم زاهدان در مجلس افزود: انقلابيون مصر، مردمي فهيم، آگاه و صبور هستند و جهت‌گيري‌هاي فتنه‌گران منحرف، ته دل آنها را خالي نخواهد كرد و مبارزاتشان ريشه‌دارتر مي‌شود.

تعداد بازديد:1072 آخرين تغييرات:89/11/27
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر