پنج شنبه 26 تير 1399 - 24 ذي القعده 1441 - 16 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

هدفمندي يارانه‌ها تأثير مثبتي بر محيط زيست دارد

هدفمندي يارانه‌ها تأثير مثبتي بر محيط زيست دارد

فرماندار بردسير گفت: قانون هدفمندي يارانه‌ها تأثير مثبتي بر محيط زيست دارد.


به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، غلامعلي موحدي‌نيا بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح نشست كشوري سازمان مردم نهاد جمعيت زنان مبارز با آلودگي محيط زيست در بردسير اظهار داشت: قانون هدفمندي يارانه‌ها با صرفه‌جويي در مصرف سوخت و مصارف ديگر در منازل بر حفاظت محيط زيست تاثيرات شگرفي دارد.
فرماندار بردسير تصريح كرد: فرهنگ‌سازي در مورد حفاظت از محيط زيست بايد در اولويت كاري همگان به ويژه سازمان‌هاي مردم‌نهاد و محيط زيست قرار گيرد و همه مردم بايد در حفاظت از منابع طبيعي و محيط زيست كوشا باشند.
وي بيان داشت: در شهرستان بردسير اقدامات موثري در حفاظت محيط زيست انجام شده كه تثبيت شن‌هاي روان در منطقه نگار با تاغ كاري 2 هزار و 200 هكتار از اراضي كه مشكلات زيست محيطي بسياري براي مردم منطقه ايجاد كرده بود و نيز جابه‌جايي محل دفن زباله‌‌هاي شهري بردسير بايد اشاره كرد.
مريم توسلي عضو جمعيت زنان مبارزه با آلودگي‌هاي محيط زيست كشور ارتقا آگاهي‌هاي زيست محيطي تمام اقشار جامعه را از اهداف اين جمعيت عنوان كرد و اظهار داشت: زنان در اين جمعيت تلاش مي‌كنند تا به محيط زيستي سالم و منابع طبيعي پايدار در كشور دست يابيم و در اين راه نياز به همكاري مسئولان و مردم داريم.
در اين نشست مسئولان سازمان‌هاي مردم نهاد زنان مبارز با آلودگي محيط زيست كشور مطالب خود را بيان كردند.
اين نشست تا فردا در بردسير ادامه دارد.

تعداد بازديد:994 آخرين تغييرات:89/11/27
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر