چهارشنبه 15 مرداد 1399 - 15 ذي الحجه 1441 - 5 آگوست 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

ملت ايران در مقابل سران فتنه هوشيار و بيدار است

ملت ايران در مقابل سران فتنه هوشيار و بيدار است

خبرگزاري فارس: معاون سياسي امنيتي استاندار كرمان گفت: ملت ايران هوشيار و بيدار است و اجاه نمي‌دهد كه سران فتنه ذره‌اي از اهداف خود را به سرانجام برسانند.


 


به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، جواد كمالي ظهر امروز در همايش تبيين مسائل امنيتي و اجتماعي شهرستان كرمان اظهار داشت: خداوند در بيان اهميت خانه خود يكي از شاخص‌هاي اين مكان مقدس را امنيت جان انسان‌ها معرفي كرده است.
وي بيان داشت: يكي از مسائلي كه در آن كاهلي شده است، شكرگذاري امنيت موجود است، آياتي كه در مورد جهاد در قرآن كريم آمده، براي برقراري امنيت است.
كمالي افزود: هشت سال دفاع مقدس و تقديم 300 هزار شهيد، صدها هزار جانباز و آزاده و ميلون‌ها نفر رزمنده نشان از اهميت امنيت در جمهوري اسلامي ايران است.
وي تصريح كرد: جاري شدن امنيت در جامعه اقتصاد را تعالي بخشيده و خوف را از دل ملت بيرون مي‌كند.
كمالي خاطرنشان كرد: رشد و توسعه با ناامني به وجود نمي‌آيد، لازمه برقراري امنيت مشاركت با نيروهاي نظامي، انتظامي و امنيتي جامعه است.
معاون سياسي امنيتي استاندار كرمان گفت: شدت عمل در اسلام مد نظر است، قرآن گاهي دستور داده تا به شدت برخورد كنيم.
وي با اشاره به اقدامات اخير سران فتنه بيان داشت: بررسي‌هاي به عمل آمده ثابت كرده كه اين جمعيت با صهيونيست و آمريكا پيوند دارند و تمام كارهايي كه انجام مي‌دهند، در راستاي اهداف دشمنان نظام است.
كمالي بيان داشت: نامردي‌ها تا حدي است، اما اين افراد نامردي را به حد نهايت خود رسانده‌اند.
وي افزود: امنيت مربوط به تمام زواياي اجتماعي است و بايد محور كار و تكليف خود قرار دهيم، تمام ملت بايد سازمان اطلاعات باشند و از اين وضعيت امنيتي و اطلاعاتي نهايت استفاده را ببريم.
كمالي تصريح كرد: بايد در برابر حركاتي كه از سوي دشمنان عليه امنيت ما طراحي مي‌شود، در مرحله اول پيش‌بيني، پيشگيري و در نهايت مقابله را مد نظر قرار داد.
وي خاطرنشان كرد: كرمان با 400 كيلومتر مرز كويري در شرق كشور و همسايگي با كشورهاي حساسي مانند افغانستان و پاكستان در شرايط سختي از لحاظ امنيتي مواجه است.
كمالي گفت: شرايط و طبيعت جغرافيايي استان كار در اين منطقه را در موقعيت خاص قرار داده و بر اين اساس بايد برنامه‌ريزي‌هاي خاصي در نظر گرفت.
وي اظهار داشت: همه مردم خواستار مجازات افرادي هستيم كه به ظاهر امام راحل را همراهي كردند، اما امروز حلقه به گوش صهيونيست‌ها و غرب هستند و به اهداف آن ها كمك مي‌كنند.
كمالي افزود: اما ملت ايران هوشيار و بيدار است و اجاه نمي‌دهد كه آن‌ها ذره‌اي از اهداف خود را به سرانجام برسانند.

تعداد بازديد:1063 آخرين تغييرات:89/11/27
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر