جمعه 27 مهر 1397 - 9 صفر 1440 - 19 اكتبر 2018
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

با استيضاح وزير نيرو مخالفم

با استيضاح وزير نيرو مخالفم

نماينده مردم اصفهان در مجلس گفت: در شرايطي كه زمان رسيدگي به بودجه در مجلس است و به تازگي نيز وزير راه استيضاح شده با استيضاح وزير نيرو مخالف هستم.


حميدرضا فولادگر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اينكه نامه استيضاح وزير نيرو ‌ديروز اعلام وصول شده است، بيان داشت: نامه براي پيگيري و رسيدگي وصول شده است.
وي در پاسخ به اين سؤال كه چرا هيچ‌كدام از نمايندگان اصفهان جزو امضاكنندگان نامه استيضاح وزير نيرو نبوده‌‌اند، گفت: ليست امضاكنندگان را نديده‌ام ولي به شخصه اعتقاد دارم در حال حاضر شرايط براي استيضاح وزير مناسب نيست.
نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي با تاكيد بر اينكه به تازگي يك وزير توسط نمايندگان مجلس استيضاح شده است، افزود: در حال حاضر نيز ايام رسيدگي به بودجه در مجلس است و مجلس بايد در اين پايان سال كه هيچ فرصت ديگري نيست روي بودجه متمركز شود.
وي ادامه داد: در حال حاضر كار مجلس فشرده است زيرا هم بايد كار كميسيون‌ها در مورد بودجه بررسي شود و ديگر اينكه در صحن علني نيز بايد اين مسئله مهم مورد بررسي ويژه قرار گيرد و بعد از آن هم تعطيلات نوروزي را داريم.
فولادگر با اشاره به اينكه اين مسئله استيضاح مي‌توانست در اوايل سال آينده در صورتي كه درخواست‌هاي استيضاح‌ كنندگان رفع نمي‌شد و علايمي براي حل آنها نبود، انجام گيرد، تاكيد كرد: آن‌چنان اتفاق خاصي در اين يكي دو ماه ايجاد نمي‌شد.
وي اظهار داشت: بنابراين دلايل كافي براي شخص بنده براي امضا اين نامه استيضاح نبود و به طور حتم دوستان ديگر نيز نظرات خاص خود را داشتند.
رئيس كميسيون اصل 44 قانون اساسي در پاسخ به سؤال ديگري كه آيا عدم امضا همه نمايندگان اصفهاني يك اجماع جمعي بوده است، گفت: خير، بحث جمعي در مجمع نمايندگان در رابطه با اين مسئله بيان نشده و هر يك از نمايندگان دليل قانع كننده براي خود داشته‌اند.
وي با تاكيد بر اينكه البته برخي از مواردي كه در درخواست استيضاح بيان شده صحيح بوده و نقطه ضعف‌هايي نيز وجود دارد، تصريح كرد: اين در حالي است كه برخي از بحث‌هاي مطرح شده را قابل رفع مي‌دانم.
فولادگر با بيان اينكه مجلس يك برنامه‌ريزي براي كارهاي نظارتي دارد و دو استيضاح نزديك به هم از يك دولت را انجام دادن به نظر مي‌رسد از نظر زمان‌بندي و مصلحت و زمان انجام به طور مجموع موقع مناسبي نبود.
وي اضافه كرد: در حال حاضر با انجام استيضاح وزير نيرو مخالف هستم.تعداد بازديد:869 آخرين تغييرات:89/12/06
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر