شنبه 2 تير 1397 - 9 شوال 1439 - 23 ژوئن 2018
صفحه اصلي/كودك و نوجوان

جشن تولد مهرنوش كوچولو

جشن تولد مهرنوش كوچولو

مهرنوش كوچولو امروز تولدشه و خيلي هم خوشحاله.

جشن تولد مهرنوش كوچولو

 

مهرنوش كوچولو امروز تولدشه و خيلي هم خوشحاله. تمام دوستانش قرار است ساعت 4 در جشن تولدش شركت كنند. مامان مهرنوش يك كيك صورتي قشنگ برايش خريده. باباي خوبش هم تمام در و ديوار و سقف را بادكنك چسبانده و محيطي شاد براي مهرنوش و بچه‌ها فراهم كرده . مهرنوش از ديشب تا حالا در اين فكر است كه هركدام از دوستانش چه هديه‌اي مي‌خواهند برايش بياورند.
ساعت 4 شد. اولين زنگ به صدا درآمد. كم‌كم تمام بچه‌ها آمدند به جشن تولد. مهرنوش كوچولو فقط به كادوهايي كه در دست بچه‌ها بود نگاه مي‌كرد. خيلي دلش مي‌خواست بداند توي آن بسته‌ها چه چيزهايي است.
مامان مهرنوش گفت: خب مهرنوش جان... قبل از خوردن كيك كادوهايت را باز كن. 
 دختر كوچولو كادوها را دانه دانه باز كرد. هركدام از بچه‌ها يك چيزي آورده بودند، اما يكي از دوستان صميمي‌اش، مريم، يك كاردستي خيلي قشنگ برايش درست كرده بود تا به عنوان يادگاري در اتاقش بگذارد. اما مهرنوش اصلا كادوي مريم را تحويل نگرفت و به يك طرف پرتاب كرد. مريم از اين كار مهرنوش خيلي ناراحت شد و به او گفت: از اين كادوي من خوشت نيامد؟
مهرنوش گفت: نه اصلا... اين كادوي تو به هيچ درد من نمي‌خورد.
جشن تولد مهرنوش كوچولو
مادر مهرنوش كه اين حركات دخترش را ديد رفت كاردستي مريم را برداشت و بالا گرفت و به همه بچه‌ها نشان داد و از مريم كوچولو خيلي تشكر كرد و گفت: مريم جان اين كادوي تو براي ما خيلي ارزش دارد چون كه تو بسيار دختر هنرمندي هستي و اين بهترين يادگاري براي ماست و تو بايد به مهرنوش و دوستانت درست كردن اين كاردستي را ياد بدهي تا آنها هم ياد بگيرند و درست كنند و كاردستي را برد و گذاشت داخل كتابخانه تا همه ببينند.
مهرنوش با اين كار مادرش خيلي از كار خودش خجالت كشيد و رفت از مريم عذرخواهي كرد. مامان مهرنوش آخر جشن يك كيسه بزرگ آورد كه داخلش پر از بسته‌هاي كادويي بود و داد به دست دخترش تا آن بسته‌ها را به دوستانش به عنوان هديه بدهد. آن روز، روز خيلي خوبي براي همه بچه‌ها بود چون همه‌شان كادو گرفته بودند
بخش کودک و نوجوان

منبع:جام جم
 
*مطالب مرتبط 
تعداد بازديد:1676 آخرين تغييرات:89/12/07
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر