چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ايران و جهان

تذكرات كتبي نمايندگان به مسئولان اجرايي كشور

تذكرات كتبي نمايندگان به مسئولان اجرايي كشور

خبرگزاري فارس: تذكرات كتبي نمايندگان مجلس به مسئولان اجرايي كشور امروز در صحن علني مجلس قرائت شد.

 

 


به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، تذكرات كتبي نمايندگان مجلس به مسئولان اجرايي كشور امروز (چهارشنبه) در صحن علني مجلس قرائت شد.

يحيي‌زاده نماينده‌ تفت از وزراي نفت و جهاد كشاورزي خواست كه در تعديل نرخ سوخت چاه‌هاي كشاورزي تسريع ايجاد شود.

صادق نماينده‌ آستانه‌ اشرفيه از وزير نفت خواست كه در خصوص علت كمبود سهميه سوخت كشاورزان استان گيلان و كمبود گازوئيل در آستانه‌ اشرفيه و بندر كياهشر و روستاهاي تابعه توضيح دهد.

كوچكي‌نژاد نماينده‌ رشت از وزير كشور خواست كه درباره‌ علت عدم استقرار شهرداري در منطقه لولمان شهرستان رشت توضيح دهد.

محمدي نماينده‌ مريوان به رئيس‌جمهور در خصوص صدور دستور تسريع در مبادله موافقت‌نامه و تخصيص بودجه لازم جهت اجراي طرح بيمه كارگزاران مخابرات دهدشتي تذكر داد.

نماينده‌ آبادان نيز به وزير خارجه در مورد پيگيري راهكارهاي پيش‌گيري و مقابله با گرد و غبار در استان‌هاي جنوبي و غربي كشور تذكر داد.

حيدري نماينده‌ سقز به وزير ارتباطات در مورد رسيدگي به وضعيت عدم پوشش مناسب تلفن همراه در شهرستان بانه و به وزير آموزش و پرورش در خصوص تسريع در رسيدگي به وضعيت دانش‌آموزان مصدوم ناشي از خراب شدن مدرسه در روستاي مولانا آب تذكر داد.

مرعشي نماينده‌ رودبار به وزير كشور درخصوص ارائه كمك‌هاي مالي به دهداري‌هاي شهرستان رودبار و به وزير مسكن در مورد پرداخت مطالبات پيمانكاران طرح مسكن مهر شهرستان رودبار تذكر داد.

ميرخليلي نماينده‌ ميناب از رئيس‌ جمهور خواست كه دستور لايروبي اسكله‌ها و خورهاي واقع در شرق استان هرمزگان را صادر كند.

وي همچنين به وزير جهاد كشاورزي در مورد بازسازي و احياء بنادر شهرستان‌هاي حوزه‌ انتخابيه و آسفالت كردن جاده‌هاي صيادي تذكر داد.

حسيني نماينده‌ اهواز از وزير علوم خواست كه به اخراج 40 نفر از پرسنل زحمتكش دانشگاه كشاورزي ملاثاني شهرستان باوي استان خوزستان رسيدگي كند.

رضايي نماينده‌ مسجد سليمان به وزير خارجه در خصوص تقويت تلاشهاي ديپلماتيك با كشورهاي اسلامي، غيرمتعهدها و محافل بين‌المللي جهت جلوگيري از دخالت‌هاي سياسي از سوي محافل صهيونيستي بر خلاف قوانين بين‌الملل و منشور المپيك در جريان المپيك لندن از جمله لوگوي پيشنهادي تذكر داد.

تعداد بازديد:777 آخرين تغييرات:89/12/11
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر